- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1531 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
16
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1531 Culés
0
Jakie nowe Ikona widzicie w fife 20 ?
Ja bym sobie życzył
Cafu- Jeden z najlepszych prawych obrońców w historii
Eiður Guðjohnsen - Najlepszy piłkarz w historii Islandii i Zdobywca LM i wielu innych krajowych pucharów.
Dudek - Polak rodak no :D
Platini - 4-krotny zdobywca ZP to mówi samo za siebie.
Kaka - Mistrz świata, Zdobywca LM i ZP, legenda wielkiego Milanu.
Eto'o i Drogba - Lepszych napastników naszego wieku czarna ziemia nie dała.
Thuram - Świetny obrońca mistrz świata, jeden z najlepszych na swojej pozycji. Podstawowy stoper Francuzów w ich najlepszym czasie.
Pirlo - Geniusz
Xavi - Najlepszy Śp w historii piłki nożnej.
Valdes i tu dylemat, bo wybitnym bramkarzem nie był, ale jednak Mistrz Świata i Europy i wiele klubowych pucharów.
Romario - Kiedyś już był może go przywrócą.
Beckham i Juninho Pernambucano - Najlepsi wykonawcy rzutów wolnych w historii.
Zapraszam do dyskusji ;)
2
@adasko1998 Idealny moment sobie na takie dyskusje wybrałeś, przepadniesz w otchłani la rambli xD
1
@adasko1998 Xavi i Eto'o jeszcze grają więc nie ma szans :)
0
@adasko1998 Najmniejszy wybór jest na bokach obrony (szczególnie prawej) i prawym skrzydle, tam mogliby kogoś wrzucić
1
@adasko1998 Oliver Kahn, jest w PESie, nie wiem czy to nie przeszkadza, ale bardzo chciałbym nim zagrać :D
0
@Bamek94 Maradona Cruyff i inni też są w Pesie wiec mysle że to nie przeszkadza
0
@Bamek94 Właśnie jak mogłem zapomnieć o Niemcu :D
0
@messi564 Może Cole, Zambrotta albo Abidal ? :D
Vidić na śo to byłbym kozak :D
0
@Transu96 Nie tylko meczami żyje człowiek :P