- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1744 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1744 Culés
1
Jak wygląda wasze oglądanie Barcelony? Ja osobiście od 2017 nie oglądałem bodajże z 5 meczów. Jakoś cały czas czekam na te mecze i sprawiają mi ogromną przyjemność.
41
@sintesox Wygląda tak że staram się obejrzeć każdy mecz, a przy ważnych momentach to cały się trzęsę. Takie emocje mi towarzyszą.
0
@sintesox od 2008 roku moze moze ze 20 opuscilem wczesniej ogladalem mniej bo nie mialem mozliwosci tak 2/3 meczy w sezonie
0
@sintesox Od 2010 przegapilem może z 10-15 spotkań. Nadal czekam z niecierpliwością na kolejne
1
@sintesox Od sierpnia 2014 jak mogę to wszystko od deski do deski. Wcześniej tylko LM i klasyki + ewentualnie jakieś prestizowe typu Atleti, Sevilla itd
0
@sintesox Od początku sezonu 2015/2016 ani jednego nie opuściłem. Przez to jak grało MSN nie mogłem ani jednego opuścić. Przy okazji widziałem, jaka będzie na mnie presja, jak przyjdę w styczniu 2018 na Camp Nou.
0
@sintesox W tym sezonie wszystkie mecze obejrzałem, licząc towarzyskie. W zeszłym 2 ominąłem, wcześniej to różnie bywało, ale raczej też w miarę regularnie.
0
@sintesox Kibicuję od 2010 roku, ale od 2014 roku oglądam wszystko (nawet towarzyskie o 5 rano xd), z małymi wyjątkami, kiedy nie mogłem, bo np. nie było mnie w domu.
0
@sintesox od 2005/2006 około 20 meczów nie udało się zobaczyć na żywo, grunt że były to raczej mniej ważne spotkania :)
1
@sintesox Oczywiście staram się obejrzeć każdy mecz, ale nie zawsze jest taka możliwość. Na święta BN byłem np. w Rzymie i nie miałem jak obejrzeć meczu chyba z Celtą Vigo graliśmy wtedy o ile dobrze pamiętam. Ostatni ligowy mecz byłem we Wrocławiu i podczas meczu byłem na mieście. Obejrzałem ostatnie 30 minut.
Jak grają jakieś przedsezonowe sparingi o 3 w nocy to też nie oglądam. Po prostu Barcelona nie jest moim życiem żebym wszystko dostosowywał pod to ze grają jakiś mecz. Jednak wszystkie najważniejsze staram się oglądać zawsze :)
0
@sintesox Od 2008 roku regularnie oglądam wszystkie mecze. Wcześniej zdarzało się to rzadziej, ale generalnie moja przygoda zaczęła się od ery Kluiverta :)