- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 699 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 699 Culés
4
Dziękuję West Ham za schrzanienie kupony z OSTATNIĄ drużyną tabeli. Przynajmniej wiem, żeby nigdy na te ofermy nie stawiać.
5
@LuisSalvano Hehehehehe
0
@LuisSalvano Mnie też zniszczyli kupon ale to nie jest ważne, ważne jest to żeby Barca wygrała tryplet.
0
@Januszwarkiewicz Owszem, tylko może inaczej bym do tego podszedł, gdyby to był któryś nietrafiony typ na tym kuponie.
Oprócz nich mam, że wygra Dortmund i Roma oraz, że w meczu Barcy nie padnie gol w pierwszych 15 minutach.
0
@LuisSalvano pamietaj kolego nigdy nie stawiamy West ham, lyon, napoli, inter ;)
0
@katalonczyk987 O Napoli to wiem, a Inter to już tym bardziej. Ja ogólnie nie obstawiam, jak już to raz na ruski rok. Po prostu nie wierzyłem, że wtopią mecz z ostatnią drużyną w tabeli i to u siebie...
0
@LuisSalvano tak serio to nie ma w tym reguły, ja to traktuje jak zabawe a nie sposob dochodu ,:) wiecej trzeba szczescia niz analiz
0
@LuisSalvano i jak tam ? :D
0
@iniesta98 Ciągle w grze! :D