- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 596 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 596 Culés
1
Arthur i Vidal na skrzydle.... taaaa. Wcale nie ma dwóch skrzydłowych na ławce.
2
@MrArthur8 Skrzydła w 4-4-2 XDDDD ten co ma fantazję
0
@MrArthur8 Skrzydla w 4-4-2?
0
@skubi99 Zobaczysz w praktyce jak to będzie wyglądało ;) Vidal już nie raz biegał na prawym skrzydle ;) Oby tylko Messi był w formie bo ta formacja jest czysto pod niego ;/
0
@MrArthur8 Tylko w defensywie, w ataku był w środku ;)
0
@skubi99 Chyba nie ten mecz oglądałeś :) Bywał i na skrzydle ;)
0
@MrArthur8 Dobra, bez sensu rozmowa z tobą
0
@skubi99 Zobaczysz jak będzie ;) Serio myślisz że 4 pomocników + Messi będzie biegało w pomocy. To co oni tam będą robić kółko graniaste ?
1
@MrArthur8 Dobra, bez sensu rozmowa z tobą, nie masz pojęcia o tym jak zawodnicy mają się poruszać po boisku, jakie mają założenia, nie będę z tobą dyskutował.
0
@skubi99 Dobrze że ty wiesz jak zawodnicy się mają poruszać i jakie mają założenia...asystencie trenera ;)
0
@MrArthur8 Nie muszę być asystentem trenera, żeby widzieć pewne rzeczy na boisku, ale dobra XD z kim ja gadam, jak ty się pytasz o co chodzi z Fabsem na 9 XDDD
0
@skubi99 Mam pełne prawo nie wiedzieć takich rzeczy. Wiele ludzi tutaj tego nie wie. Według ciebie nie można nazywać się już kibicem? Gratuluję minusowego IQ ;)
0
@MrArthur8 Nie, ale widzę, że mało w piłce widziałeś i to z perspektywy telewizora więc ;) sobie możesz pogratulować kolego ;)
0
@skubi99 Z perspektywy telewizora? A co trzeba latać co tydzień do Barcelony żeby móc interesować się piłką?