- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 952 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 952 Culés
51
Dokładnie tego dnia w 2014 roku, Leo Messi zanotował hat-tricka w meczu przeciwko Królewskim i Duma Katalonii wygrała na Santiago Bernabeu z Realem 4:3! https://pbs.twimg.com/media/D0QXEhwXcAA8oDz.jpg
3
@BarcaInfo to był mecz ligowy o wszystko :)
29
@BarcaInfo Matko, to już 5 lat...
6
@BarcaInfo Jakby to było wczoraj, masakra
9
@BarcaInfo Świetne widowisko. Di Maria robiący naszą defensywę jak dzieciaków, Benzema co powinien po 1 połowie strzelić 4 gole, but na głowie Pepe no i ten Messi.
Ogólnie ten karny na 4:3 to był jeden z najlepiej wykonanych karnych jakie widziałem w życiu.
2
@Messibestplayerintheworld Późniejsze kolejki pokazały że nie o wszystko bo wszyscy faworyci zaczęli regularnie tracić punkty a o wszystko to był mecz na Calderon.
2
@rademenes Na Camp Nou.
0
@Adamski69 Dokładnie... Szok.
0
@rademenes wowczas jednak nasza porazka raczej moglaby przekreslic szanse na tytuł.
NIe wiemy tez czy nastepne kolejki nie potoczylyby sie nieco inaczej jakby Real zdobyl z nami korzystny wynik.
Byc moze skonczyliby sezon z trypletem.
Mysle, ze jednak okreslenie wowczas tego meczu mianem o zycie w la liga bylo zasadne uwzgledniajac roznice punktowe.
Czasami w lidze jest wiecej spotkan o wszystko - gdybysmy nie wygrali z Realem / lub co gorsza przegrali moze by nawet nie doszlo do grande finale na CN.
0
@Nano22 Pomyłeczka ;)
1
@Messibestplayerintheworld O wszystko i tak wyszło z tego nic, bo Lahoz w ostatniej kolejce wydy#@ł nas bez mydła.