- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1639 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1639 Culés
14
Wczoraj pisałem o tym, że chcę sprzedać telefon. Dziś pewna osoba próbowała wyłudzić go ode mnie poprzez wysłanie potwierdzenia przelewu wymagającego zatwierdzenia. Zawsze jednak jeśli coś sprzedaję nie wysyłam nic dopóki nie zobaczę przelewu na koncie. Opis na czerwono wzbudził we mnie podejrzenia dlatego też zadzwoniłem do banku Millenium, aby sprawdzić czy świadczą tego typu usługi. Jak się okazało miałem rację i po prostu ten ktoś chciał mnie oszukać. Załączam fotkę tego fake potwierdzenia, oczywiście odbiorcę i numer konta bankowego (swojego) usunąłem. Także uważajcie na to co robicie, bo bardzo łatwo można zostać oszukanym.
https://zapodaj.net/e2d0c49040f6d.jpg.html
0
@Kurkmen Stąd?
0
@Socjopata Nie z La Rambli. Ta osoba napisała do mnie przez olx.
13
@Kurkmen Olx to w ogóle siedlisko krętaczy, złodziei oraz wyłudzaczy.
2
@Maciasek Powiem ci, że też mam podobne zdanie do tego serwisu.
2
@Kurkmen Miałem identyczna sytuacja na olx, gość chciał wyłudzić odemnie Xboxa One S. Z tym że był z Anglii, jakiś angielski bank na maila wysłał mi identyczna wiadomość tylko w języku angielskim, ale poczytałem trochę o tego typu transakcjach i nie dałem się zrobić w ch***
2
@Kurkmen No to jest siedlisko, jak wysyłka z olx to tylko za pobraniem :D
0
@mesciak Tutaj odbiorcą miał być jakiś Anglik. Niby, że urodziny i żeby koniecznie dziś jeszcze to wysłać.
0
@Kvothe07 z tym pobraniem to też średnio, bo najpierw musisz dać kasę kurierowi a potem możesz odpakować ;) a co jak w środku będzie cegłówka ? :D
0
@derlysy1979 Mowię od strony wysyłającej bo sam trochę sprzedaję na olx :P Co do odbioru no niestety taka procedura, wiadomo protokół i reklamacja potem jest możliwa ale to trwa a hajs zamrożony. Ja na olx nie kupuje nic, ew z odbiorem osobistym
0
@Kvothe07 Teoretycznie też zawsze można poprosić sprzedającego o wystawienie przedmiotu na allegro. Tam można być już pewnym, że nawet w przypadku oszustwa swoje pieniądze odzyskamy.
0
@Kurkmen Na kilometr śmierdzi fejkiem heh.
0
@kuba1794 Można ale zauwazyłem, że często nie ma chęci, nie wiem czy lenistwo czy koszty ogłoszeń większe czy po prostu krętacze :D