- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1873 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1873 Culés
0
Pytanie przed snem. Kim chcieliście zostać, gdy byliście mali? :)
Strażak.
1
@SeeleyBooth archeologiem ^^
True story!
A później dowiedziałem się, że grzebanie w ziemi nie jest takie fajne :D
7
@SeeleyBooth Śmieciarzem bo chciałem jeździć na śmieciarce
2
@Pedeudo O w sumie, kojarzę, że szczególnie po filmach Indiana Jones itd. też przez jakiś czas chciałem być archeologiem :)
0
@gorgota Serio? :)
1
@SeeleyBooth Strażak-->Komandos--->Piłkarz
2
@SeeleyBooth Jak byłem mały to poważnie:P
1
@SeeleyBooth Coś w sumie jest z tym archeologiem, ale bardziej to chciałem być piłkarzem :(
1
@SeeleyBooth Strażak, rajdowiec i również archeolog. Po Parku Jurajskim mnie tak wzięło :D
A potem to już tylko "te komputry", czyli najpierw coś ze sprzętem, technologiami, później projektowanie brandingów, stron etc, a potem stricte 3D i robienie gier... i tak już zostało do dzisiaj, co mam nadzieje uda mi się osiągnąć w przeciągu paru lat.
1
@SeeleyBooth Pilkarzem. Zolnierzem jak Rambo
7
@SeeleyBooth Chciałem być piłkarzem i przywieść puchar świata do przedszkola. Tak mówiłem koleżance w zerówce.
1
@SeeleyBooth weterynarzem :D
3
@Janiama Niedużo brakło :D
3
@Janiama Poleciala na to?, :)
2
@SeeleyBooth Policjantem
0
@GenerałXavi Zabrzmiało groźnie :/
2
@Jackpb1234 Do dzisiaj mam z nią kontakt a minęło 40 lat. Ja pier... jaki ten czas leci
0
@Jackpb1234 Ta, jest jego żoną od 15 lat ^^
1
@Danny Gaucho Nie no co Ty? 25 lat stuknie nam w grudniu ale to nie tamta. Ta akurat dała się nabrać na to.
1
@Janiama Ciągle czeka na puchar, hehe :)
1
@Janiama Wiedziałem, że coś z 5 ^^
1
@SeeleyBooth Teraz to najwyżej może dostać puchar... lodów
1
@SeeleyBooth Papieżem, potem piłkarzem, potem Georgem Michaelem, ale hetero, potem paleontologiem jak Sam Neil, a potem Piercem Brosnanem.