- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1668 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
5
Walicie czy nie?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1668 Culés
0
3x spodnie, 4x bluza, 4x stopki, 1x koszulka, 1x buty= 645zł
Tanio, drogo czy w sam raz?
9
@Transu96 Tanio
0
@Transu96 Zależy jaka jakość i materiały, ale raczej tanio.
22
@Transu96 Aż za tanio
8
@Transu96 W chuu tanio. Czy to aby nie zakupy z rynku?
0
@Socjopata Stopki 20, buty 85, spodnie 92 98 98, koszulka chyba 45, bluzy reszta.
29
@Transu96 To zależy ile to razem ważyło :P
7
@Transu96 Ile za kilogram?
0
@Transu96 Jprd jak tanio.u mnie tyle to buty i spodnie
1
@damianex10 xD kiedyś się z kolegami z pracy śmialiśmy jak szef przyniósł wagę na magazyn i kazał rzeczy typu podkładki, nakrętki spisywać już nie na sztuki tylko na wagę ^^
0
@Klaudix Za barierą nie jest kolorowo, czasem zapija się smutki.
2
@Transu96 Transu pokazał te spodnie i bluzy, całkiem niezłe :)
https://zapodaj.net/48a0b204bfbf7.jpg.html
0
@Danny Gaucho Nie no co ty, takie bluzy i buty
https://vignette.wikia.nocookie.net/polska-gothicopedia/images/7/78/GRD_ARMOR_L.PNG/revision/latest?cb=20120324202400&path-prefix=pl
i takie spodnie
https://vignette.wikia.nocookie.net/polska-gothicopedia/images/3/3b/VLK_ARMOR_L.PNG/revision/latest?cb=20120327174354&path-prefix=pl
0
@Transu96 Też fajne.
0
@Transu96 ty chyba w kurniku wygrzebałeś za tyle hajsu
0
@Chwytliwy Pani z bazaru mówiła że ze mnie przystojniacha w tych ciuchach i że ogólnie bez tych ubrań to by nawet na mnie nie spojrzała, a tak to by się nawet zastanowiła.
0
@Transu96 pani z bazaru bardzo chytra :D