- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1462 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1462 Culés
19
Wczoraj nie było czasu nic pisać bo praca... ale właśnie sobie przeglądam komentarze zawodników po wczorajszym meczu. Nasi niby mówią o ostrożności, bo, że PSG miało lepszy wynika, a odpadło. Gość od MMA dumny, że De Gea tylko raz musiał bronić (swoją droga wydaje mi się że jednak 2, ale nie istotne :P) i chyba z tego, że nawet nie oddali celnego strzału na bramkę...
A ja powiem co mi się wydaje. Wydaje mi się, że wczoraj szybko strzeliliśmy bramkę i chcieliśmy po prostu dowieźć to 1-0. United mówi o jakieś intensywności do której ponoć nie jesteśmy przyzwyczajeni... a ja mam wrażenie, że Barca nie włączyła w tym meczu nawet czwartego biegu. Villarreal był ze 2 razy bardziej intensywny niż te United. Atletico nawet w 10 mam wrażenie było o wiele lepsze.
My nie byliśmy nawet zainteresowani atakowaniem. Te granie co chwilę piłki do Ter Stegena praktycznie o tym mówi wszystko. Nie było ciągu na bramkę w ogóle. Mecz kompletnie bez historii, ale podejrzewam, że na Camp Nou będzie się działo. Mam nadzieję, że co niektórzy tam się przekonają co to znaczy intensywność.
3
@geass Goście odpoczywali, gdy Barca grała arcyważny mecz z Atleti, a teraz będą mówić o intensywności xD
4
@geass Dostali Barcelonę na Old Trafford, gdzie jeszcze nie udało się jej zwyciężyć, na dla niej historycznie najgorszym etapie rozgrywek, Barcelonę dla której to był 4 mecz w przeciągu 12 dni (a trzecie z tych spotkań było meczem o tytuł) w porównaniu do tygodniowej przerwy ManU i są zadowoleni, że przegrali tylko 1-0 i momentami potrafili nałożyć skutecznie pressing. Dość powiedzieć że na CN będziemy świadkami innego spotkania.
Komentarz usunięty