- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1239 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1239 Culés
0
Puiq też sporo strat dzisiaj notuje. Problemem jest to, że mało kto się pokazuje do grania. W drugiej połowie Arthur za Alene.
2
@arkasath No tak lepiej wycofywać do tyłu i najbliższego nabijając statystyki podań i ich celności i przed przyjęciem myśleć pół dnia będąc zwrotnym jak wóz z węglem jak jeden pan...
Riki jest genialny. Niech mu się tylko ktoś pokaże do klepy i ktoś kto będzie ruszał do przodu to będzie rzucał takie ciasteczka, że szok.
Podoba mi się w uj ! A straty dlatego, że chce grać do przodu i robić zagrożenie więc rozgrzeszenie dostaje ;)
0
@SinMistico Tymi stratami tworzy tylko zagrozenie. Z taką posturą to on nie osiagnie sukcesu w doroslej pilce. Byle kto go popchnie i konczy 10 metrow dalej.
0
@Jakdxb Nie no Leo, Xavi i Iniesta to mają postury... Chłopak 19 letni ma jeszcze czas na rozwój, siłownię, odżywianie itd. Najważniejsze, że wchodzi i pokazuje jakość. Mobilność, wysoko podniesiona głowa, dużo widzi na boisku, przed przyjęciem wie co chce zrobić a jak rzuci podanie to szczęka opada. Trzeba nim dobrze pokierować a może dać nam radości na wiele lat.
Patrząc na jego ruchy widzę esencję i DNA futbolu Barcy, Cryuffa, Guardioli :)
0
@SinMistico Leo nie ma postury? Popatrz na jego nogi. Xavi to w ogole gosc którego bardzo ciezko wywrócić, Iniesta z nich mniej ale nadal. Riqui to na te chwile patyczek ktory wyglada jak gimnazjalista. Po kazdym dotknięciu biegnie jakby mial sie wywrocic. Gdzie ta jakosc? Jedno podanie? Na 7 pojedynków wygrał 1. Dryblingu zero.