- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1527 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
127
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
11
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1527 Culés
0
Barça nigdy nie pokonała Liverpoolu na Camp Nou:
-1976, 0-1
-2001, 0-0
-2002, 0-0
-2007, 1-2
Barcelona też nigdy nie wygrała na Old Trafford aż do tego sezonu ;)
1
@XardesFCB Mega ciężkie spotkanie. Będzie wyrównanie.
2
@SeeleyBooth E tam. Łatwo ich przejdziemy tak samo jak MU.
0
@Nano22 Tez tak czuje. Na Anglikow mamy patent, zwlaszcza Leo
0
@XardesFCB Czytasz ty artykuły na stronie ?
0
@Nano22 Oj, nie będzie tak łatwo. United jest słabsze.
0
@SeeleyBooth Będzie, będzie. W tym roku nasza przygoda w LM kończy się w Madrycie, bracie :)
0
@Nano22 Też mam takie marzenia. Szaleję w tym roku za wygraną w LM, mam bzika na jej punkcie. Dawno tak się nie czułem :)
0
@MarioVeB! Czytam i streszczam dla innych ;)
0
@XardesFCB Kodeks
"Nie powielaj treści znajdującej się na portalu. Użyj nowego systemu wyszukiwania."
0
@MarioVeB! Czy moze pojawi sie ten dzien gdzie nie przeczepisz sie do kogos ...
Juz nie mowiac ze kolega dodal tez w komentarzu cos od siebie
0
@mekston Czy pojawi się dzień kiedy zaczniesz czytać ze zrozumieniem?
Idz lepiej zgaduj kto zostania królem strzelców ,bo z Lm znowu ci nie wyszło.
0
@MarioVeB! Przeciez ten komentarz nawiazuje do artykulu ale tez w pewien sposob wyraza jego opinie ... bez pierwszej czesci trudno o pelen przekaz
Z LM mi nie wyszlo? Wskaz komentarz w ktorym typowalem kto na pewno bedzie krolem strzelcow.
0
@mekston Nie daj się prowkować, bo to Polska i zawsze musi znalezć się, ktoś kto nie zupełnie się zna na zasadach j.polskiego oraz intrpretuje nie właściwie dany komentarz .Jakko człowiek ,który ma 5 z polskiego przywykłem do tego i do takich ludzi podchodze z humorkiem;)