- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 634 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 634 Culés
0
Jeśli Tottenham wygrałby LM a Arsenal / Chelsea LE i przy tym oba zespoły znalazłyby się poza TOP 4 w lidze, to w przyszłym sezonie mielibyśmy sześć drużyn z Anglii w LM? Czy jak to działa?
Wydaje mi się, że sześć to za dużo i tak by być nie mogło, ale może się mylę :D
0
@SuperPatsonFCB LM to nie dotyczy. Tylko LE. Tak jak bylo pare lat temu. Byl Man City Chelsea Live i Totenham w LM bodajze a United bylo w LM tez bo sezon wczesniej wygrali LE
1
@SuperPatsonFCB W takim przypadku 4 miejsce nie uzyska kwalifikacji do Champions League
Choć jak mi wiadomo LM nie dotyczy ten przepis
1
@SuperPatsonFCB Jak już to Tottenham może wygrać LM. A jeżeli chodzi o twoje pytanie to wtedy w LM zagra zwycięzca LM i LE i TOP3 ligi. Maksymalnie federacja może mieć 5 przedstawicieli w LM.
0
@Criss18Barca Faktycznie, oczywiście literówka, chodziło mi o LM :D
0
@SuperPatsonFCB Jeśli drużyna spoza TOP4 ligi angielskiej wygra LM lub LE, to z automatu ma miejsce w LM. No i maksymalnie może być 5 zespołów, jeśli jeden z nich wygra LE.