- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1100 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1100 Culés
1
Kolejny dublet Mersedesa, dosyć nudny wyścig, dla mnie Mercedes mógłby się wycofać z F1
0
@lucas/catalan Ferrari tylko zepsuło Leclercowi wyścig
0
@MiGzi W zadnym razie - Leclerc zepsul sam sobie wyscig wczoraj.
Akurat dzisiaj taktycznie nie mam wiekszych zastrzezen do Ferrari. Akurat w Azerbejdzanie mogli tez liczyc na SC a sciaganie Lecrerca wczesniej tez sensu nie mialo bo opony miekkie dlugo by nie wytrwaly
0
@lucas/catalan https://i.imgflip.com/2znbkl.jpg
Tak to widzę
0
@mekston Tylko pytanie, czy kraksa w kwalifikacjach spowodowała, że zaczął wyścig na oponach pośrednich? I dlaczego nagle kiedy była żółta flaga po incydencie z Riccardo i Kvyatem stracił 10 sekund?
0
@Copernicus Owszem - kraksa spowodowala ze trzeba bylo cos zmienic. Jakby zaczal jak wszyscy na tej samej mieszance to by ciezko bylo ugrac cos wiecej. Zalozenie posrednich na poczatku dawalo wieksza elastycznosc w wyscigu gdzie w przeszlosci bylo widac jak ta elastycznosc jest wazna. (Rok temu Merc wygral wyscig na kraksie Red Bulii i trzymaniu przez dluzszy czas Bottasa).
Pozniej kwestia zjechania o jedno czy dwa okrazenia za pozno z posrednich to juz niewiele zmieniala.
0
@lucas/catalan Dlaczego mógłby wycofać się z F1? Ich wina ze są tacy dobrzy? To niech Barca też się wycofa z LL bo się nudno robi..
0
@Chaoss Kluby piłkarskie to trochę inny temat ale zespóły w F1 zawsze pojawiały i znikały po kilkunastu lub kilkudziesięciu latach wyjątkiem jest Ferrari które jest nie przerwanie w tym sporcie, Taki BrawnGP był tylko przez rok w Formule jeden, właśnie ich Mercedes wykupił , Jak taka marka jak Mercedes poczuje taką potrzeba to też mogą się wycofać ale napewno nie z przyczyn finansowych
Ogólnie mówiąc w F1 przydały by się jakieś ograniczenia finansowe takie zespoły jak Mercedes czy Ferrari mają praktycznie nie ograniczone zasoby.
0
@lucas/catalan A wg mnie zamiast ograniczać budżety, niech ogranicza koszty stworzenia Hybrydy. Zrobić samo 1.6 na bi turbo, i od razu ktoś z VAG dołączy.