- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1399 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1399 Culés
5
Jeśli Messi nie zdobędzie Złotej Piłki w tym roku lub też Kapitan Grzmot znajdzie się w pierwszej trójce, to znaczy, że ta nagroda ma poziom "Brawo Sport" i nie warto sobie nią dupy zawracać.
0
@panczo Cristiano nie będzie w 3, to już wiadome od dawna, będzie ziyech, Messi, i może pique
3
@Chwytliwy ziyech xD.
0
@Wawrzyszewski Nie wiem co w tym śmiesznego, facet gra wybitnie wręcz, ja się tym wyborem nie zdziwie
0
@Chwytliwy dla mnie zwycięzca: Messi i obecność w pierwszej trójce Van Dyke'a to powinna być oczywistość. Trzecie miejsce dla kogoś jeszcze, może Bernardo Silva, Aguero, Pique, Son
Z Ajaxu nie wyróżniłbym nikogo, bo oni są po prostu świetnie współpracującym kolektywem, gdzie każdy gra na wysokim poziomie, ale nie ma jakiejś jednej osobowości, która się wybija ponad innych. Co jest ich siłą oczywiście.
1
@Chwytliwy 90% głosujących tam nie wie pewnie nawet kto to jest Ziyech ;d
0
@Chwytliwy nie przesadzaj bo żeś trochę odleciał chyba i z pique i z ziyechem
0
@panczo Ostatnio Leo był 5 wiec top3 Cr7 mnie nie zdziwi;)
0
@Chwytliwy Spokojnie - narazie poza Messim to wlasciwie pozostalych pilkarzy do top3 trudno jednoznacznie wskazac, a zostalo wiele miesiecy gry (Copa America m.in, finał Ligi Narodów, jesień w LM)
1
@Chwytliwy Ziyeh to nazwisko nieznane dla większości ludzi którzy maja prawo głosu w tym śmiesznym plebiscycie i nie zmienię o nim zdania nawet jeśli wygra go Messi.
0
@snoopdegie Ja nic nie odjechalem, ja uważam że takie top 3 powinno być, ziyech jest fenomenalny, tak samo pique