- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 733 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 733 Culés
9
Byłem na dużych urodzinach , oglądało siè swietnie w tak licznym gronie, mimo ze 2/3 ludzi było za wyspiarzami.
Czasem umykają jakies szczegóły, ale nie umknęła reakcja Vidala na „liścia” Mane. Zaimponował mi ogromnie, bo zamiast rzucać sis na murawę, to jego mina mówiła: weź , ja tu pracuje , a ty jakieś fochy odstawisz . To była takie znudzone : weź się tato.
Vidala nigdy nie lubiłem , szczególnie w Juve i Bayernie - ale zmieniłem o nim zdanie, mimo, ze czasem w ofensywie potrafi irytować .
Jego doświadczenie w takich meczach, kluczowe , wola walki , chęć harowania- uskrzydla i imponuje samemu Leo.
Facet zostawia serce i płuca na boisku.
Wspaniały wieczôr. Na tym etąpie sezonu tracimy b ardzo mało bramek (nie licząc remisu z Villarealem) , strzelamy dużo .
Tylko ogromy pech moze nam odebrać resztę tytułów.
A Valverde? Cóż , to taki cichy bohater , bez skandali, dla niektórych moze nawet nudny gość, w garniturze z lumpeju , ktory skupia sie na pracy , a nie na sobie . Szatnia go akceptuje, ma plan i pomysł , mimo, ze myślimy , ze czsem go nie ma. Profesjonalista i tyle.
1
@Colon Vidal to widać też na mediach społecznościowych jest bardzo miłym człowiekiem a gdy na boisku gra twardo to mimo wszystko na jego twarzy widac uśmiech a nie złość.
0
@Colon Z tym tylko pech moze odebrac nam reszte tytulow to bym poczekal. Na pewno bedziemy zdecydowanymi faworytami rywalizacji z Valencia i Ajax / Totki ale to sa finaly i szczegolnie nieprzewidywalny Ajax moze nam sprawic sporo problemow. (Nie tylko przez pecha / szczescie ale tez swoja dobra gra)
0
@mekston Nie no oczywiście , ze to są półfinały , finał. Mam szacunek dla przeciwnika, mimo to jut teraz byłbym mocno zdziwiony, jesli pozostaniemy „tylko” przy wygranej w la Liga. To bardzo subiektywne .