- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1679 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
24
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1679 Culés
30
Japonia ma jutro przedstawić swoją kadrę na Mistrzostwa Świata U20 w Polsce. Na liście ma zabraknąć Takefusy Kubo, który ma otrzymać pierwsze powołanie do dorosłej reprezentacji Japonii i zagrać na Copa America!
0
@ViscaBarca123 Perełka. Oj ciężko będzie wszystkich tych młodych zawodników pomieścić.
2
@robsesh Tylko przypomnę, że to chłopak z rocznika 2001...
0
@robsesh Gdzie ty perełkę widzisz? Nie odbieram mu talentu, ale żeby aż tak? :o
Rozumiem, że sposób pisania @ViscaBarca123 może sprawić, że wszędzie będziemy widzieć perełki, ale po prostu trzeba zauważyć, że skupia się na samych superlatywach (to nie hejt, doceniam to co robisz).
1
@ViscaBarca123 Japonia na Copa America? Cos mnie ominelo?
5
@AboveYou Jak widać sporo.
0
@AboveYou Tak. CONCACAF zaprosiło reprezentacje spoza Ameryk do Copa America. W tym turnieju to Japonia i Katar
2
@Pedeudo Już nie pieprz głupot.
Nie widziałeś go w grze, prawda? Nie ważne, że od wieku 15 lat gra w dorosłej drużynie, nieistotne, że czaruje w Japonii i chcą go pozyskać największe kluby w Europie (Barcelona, Real Madryt, PSG, Chelsea, Manchester United). A powołanie do dorosłej reprezentacji na Copa America, to też nic. Nieważne, że to rocznik 2001.
0
@ViscaBarca123 aha :D
Nie będę pisał o nicku, który tak zaczyna swoje posty, bo dostanę kolejnego bana...
Myślałem, że jednak trzymasz poziom
0
@Pedeudo Staram się, ale wkurza mnie już pisanie, że ja piszę zawsze w samych superlatywach i dla mnie każdy jest perełką. Gówno prawda. Tylko świadczy to o tym, że ktoś nie czyta uważnie moich komentarzy.
0
@ViscaBarca123 Mam nadzieję że Barca kupi Kubo a Kubo będzie chciał wrócić.
0
@ViscaBarca123 po co się tak unosisz?
Po prostu nie mam w sobie już tego hurraoptymizmu, po tych wszystkich perełkach, które Barca zdobyła
0
@Pedeudo Bo mnie wkurza pisanie tych samych głupot? Zresztą napisałem to już w poprzednim komentarzu.
1
@ViscaBarca123 I tak większość z tych piłkarzy o których piszesz przepadnie kiedyś.
0
@Theodore_Bagwell Jakbym o tym nie wiedział.
0
@Theodore_Bagwell No trudno zeby wszyscy wypalili =)
Moze niech scauci tez przestana obserwowac mlodych bo i tak wiekszosc przepadnie?
Glupszej odpowiedz chyba nie mogles dac.