- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 733 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 733 Culés
7
Jak zacząłem powoli doceniać Valverde (prawie dokładnie tak samym jak rok temu) tak on odpłacił mi się dokładnie tym samym, totalnym frajerstwem. Uwierzyłem, że tak piłka ewaluowała, że nie można grać pięknie i wygrywać LM, ale jednak nie w tym problem, Barcelona nie ma po prostu stylu i do tego wyników. Nie oszukajmy się ligę zdobywamy drugi raz z rzędy tylko dlatego, że Real gra totalny piach i niedużo lepiej Atletico obydwoje praktycznie podali nam te trofea jak na tacy. Chciałbym zmiany trenera, ale ciężko podać jakiegoś konkretnego który byłby dobry i sprawdzony. Pewnie po zwolnieniu valverde znowu musielibyśmy eksperymentować co mogłoby wyjść nam na jeszcze gorszę...
1
@MessiTheBesst Mam to samo. I dlatego nie mogę ochłonąć, bo z jednej strony - widzę dobre wyniki, nawet dobrą grę przez cały sezon, na prawdę mona było odnieść wrażenie, że Barcelona idzie po LM jak po swoje i nie chcę o tym zapominać, ale z drugiej strony - kolejny raz takie samo upokorzenie i kolejny raz w takim samym, haniebnym stylu. Ciężko nie odnieść wrażenia, że Barca nie poszła ani o krok do przodu względem poprzedniego roku. W dodatku, Valverde popełnił te same beznadziejne decyzje. Coutinho gra fatalnie, przez Albę dzisiaj przegrali, Messi przeszedł obok meczu, a cała drużyna w trudnym momencie zamiast się zebrać i walczyć, nie robiła nic i tylko nie mogła się przestać dziwić, że Liverpool nie rozkłada przed nimi nóg. Potrzebny jest ktoś kto nie tylko poukłada tą grę i wzmocni siłę ofensywną drużyny, ale też będzie w stanie ich zmotywować, a wręcz złapie za jajca i nie pozwoli się zatrzymać nawet na chwile. Patrząc na grę Ajaxu - chciałbym Erika ten Haga. Tak powinna grać Barca, tylko lepiej, bo ma lepszych zawodników.
0
@Johnnie_Walker Cokolwiek byśmy nie spekulowali to Valverde i tak pozostanie na stanowisku.