- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1222 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1222 Culés
0
Mi nigdy nie chodziło o styl Valverde. Nie przeszkadza mi pragmatyczna gra skupiona tylko na wynik. Mieliśmy w tym sezonie dzięki tym spodoba trochę Guardiolskie wyniki jak 3:0 z Liverpoolem i Manchesterem, Realem. Ale i 5-1 z wspomnianym klubem z Madrytu,do tego sytuacja w lidze jest wzorowa. W Copa De LA Rey wynik w rewanżu z Sevillą też nie jest przypadkiem. Patrząc na sucho rzeczywiście ten sezon jest świetny, ale... I tu pozostaje jedną kwestia której nie byliśmy zmuszeni poruszać od 2012, od momentu kiedy opuścił nas Pep. Jestem zdania, że Valverde po prostu osiągnął trenerski Olimp i przekroczenie jakichkolwiek limes w jego wykonaniu stało się niemożliwe. Czuję, że drużyna została wyczerpana,tak jak w 2014, kiedy dokonywana była ostatnia rewolucja kadrowa. Przed nią ostatni taki przypadek był w 2008, widać pewna zależność bo jeżeli zarząd zdecyduje się na to w tym roku będzie to się działo cyklicznie prawię co pół dekady. Ernesto dostał sposcizne po Enrique a do swojego składu wposcil czterech piłkarzy albo pięciu licząc Vidala. To jest zdecydowanie za mało biorąc pod uwagę,że dwóch z nich to nieudany projekt po stracie Neymara. Myślę, że nadszedł czas znów na zmiany, powrót kogoś kto na ławce byłby ikoną a nie kimś jak Valverde że był w klubie chwilę i już nadaje się na kandydata. Pewnie ,że Koeman, Pochetinno, Tuchel, Martinez czy Conte. Każdy z innyvh powodów,ale każdy musiał by wejść że swoją ręką dostać chwilkę czasu i działasz. Wielką przewaga tego klubu jest to,że ma unikatowy styl,do którego jednak trenerzy muszą w pewien sposób dążyć, bo tak szuka zarząd kandydatów, ale jednak każdy z tych trenerów dodając coś od siebie, jakaś cząstkę, która znaliśmy z BVB, Totkow, Kadry, Chelsea stworzyłby mieszanke wybuchową, taka jak Lucho w 2015, jego projekt był świetny,ale zdecydowanie brakło sił na więcej. Wycisnął z tej drużyny co mógł w dwa pierwsze sezony,a ta kadra gra trzy kolejne i widać,że jest cjs nie tak!