- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1799 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1799 Culés
1
Real Madryt jest gotowy na przeniesienie Garetha Bale'a do rezerw klubu. Ma być to spowodowane tym, że Walijczyk niekoniecznie chce opuszczać Santiago Bernabeu. [Sky, Sun]
Wierzycie w to?
0
@Danny Gaucho nie :D ale jak to zrobią to uwierze
0
@Danny Gaucho Cyrku ciąg dalszy..
0
@Danny Gaucho Chyba tylko po to żeby go zmusić do transferu? Jak okienko się skończy to raczej na żadnych rezerwach nie będzie.
0
@Danny Gaucho Więcej czasu będzie miał na golfa pewnie się ucieszy.
3
@Danny Gaucho Uwielbiam metody Realu. Szkoda że Barca nie potrafi tak sobie radzić z dziadkami.
0
@Danny Gaucho Według prawa przecież nie mogą tego zrobić. Co wyrejestrują go z pierwszej druzyny i wpiszą do rezerw?
0
@Danny Gaucho Kiedyś już tak zrobili z Mijatovicem. Także nie zdziwię się. Predrag też nie chciał odejść i na sezon wylądował w rezerwach.
0
@Danny Gaucho Do Klubu Kokosa go!
0
@TikiTaka4Ever Ty serio chcesz piłkarzy traktować jak smieci i zużyte zabawki?
0
@Kamilos84 Do FC Albatros.
1
@MarioVeB! To jest biznes. A Real robi to po mistrzowsku.
To piłkarz powinien wiedzieć kiedy trzeba odejść.
Każdy kibic chcę by Rakitić odszedł. A on co robi? Mówi że chce tu grać do końca kontraktu w pierwszej 11. Mimo że wie że niema już poziomu na ten klub. Iniesta odszedł. Xavi odszedł, obydwoje wiedzieli że już nie dadzą nic dobrego drużynie. A ten...... pie......ieli że on chce kontrakt skończyć co potrwa kilka lat. On nie ma Barcy w sercu. On myśli tylko o sobie, tak samo jak Suarez.
0
@Danny Gaucho U nas z Denisem nawet nie umieli sobie poradzic by zmusic go do odejscia XDDD
0
@TikiTaka4Ever Po pierwsze nie generalizuj jaki każdy kibic? To ,że ty chcesz żeby odszedł nie oddaje tego co inny kibic chce.
Pojmij w końcu ,że piłkarze to nie zabawki nikt nie bedzie na siłe wypychał zawodnika z klubu. Ty bardziej tak zasłuzonych.
Kolejna kwestia przepisy.
Nikt nie może zesłac zawodnika do rezerw jeżeli gra w pierwszej druzynia.
Kolejna rzecz Barcelona szanuje swoich piłkarzy i nikt na sile nie będzie się ich pozbywał.
0
@MarioVeB! Ale ja nikogo się nie pozbywam. Powiedziałem tylko że podobają mi się metody Realu a ty się spinasz.
Bale też jest zasłuzony. Ma więcej bramek w finale LM od Suareza Pique Rakitica i Coutinho razem wziętych.
0
@TikiTaka4Ever Co mnie real obchodzi? ich polityka w kwesti traktowania zasłuzonych piłkarzy to włąsnie antyreklama tego czym są wartości klubu.