- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1893 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1893 Culés
2
Posiadacie nagrania z wtorkowego meczu, na których widać reakcje, czynności, gesty itd. obydwu trenerów? Chciałbym utwierdzić się w przekonaniu, że Valverde nie pomógł wyjść z dołku mentalnego piłkarzom. Chyba, że się mylę, więc wyprowadźcie mnie z błędu.
0
@SeeleyBooth "Chciałbym utwierdzić się w przekonaniu, że Valverde nie pomógł wyjść z dołku mentalnego piłkarzom." xd szacunek za szczerość.
Nagrań nie mam, ale z tego co pamiętam bo zwracałem na to uwagę to nic specjalnego nie robił, trochę krzyczał i rozkładał ręce.
3
@NGTRX I tutaj jest cały ambaras. W kim drużyna ma mieć poparcie w chwilach kryzysu jak nie w trenerze?
0
@SeeleyBooth Przecież cała La Rambla dopingowała na nielegalnych streamach ^^
3
@SeeleyBooth Naprawdę myślicie że Panowie piłkarze po 30 potrzebują w takim meczu gdzie grasz o historię o święty puchar o marzenia mobilizacje trenera i jego krzyki przy linii? Ja grałem kiedyś mecz o awans do drugiej bundesligii. To były baraże i uwierzcie mi nikt z nas nie potrzebował by trener nas do takiego meczu motywował. Jeżeli zawodnik sam tego nie zrobi to również obcy człowiek tego nie dokona. Jak się sypie psychika zawodnika w trakcie meczu a w drugiej połowie było to widać to nie da się tego odmienić niczym innym niż prawidłową reakcją na boisku przez samych piłkarzy. W takim momencie szybciej na kolegę wpłynie drugi kolega z zespołu który krzyknie coś i swoją grą poderwie innych.
0
@Janiama Ja odniosłem wrażenie że tak w okolicach 2 i 3 bramki dla Liverpoolu jedyne, co mogło zmienić nastawienie drużyny to przeprowadzenie 5-6 zmian na boisku. Niestety tak nie wolno.
1
@Janiama Pisałem o tym https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-7270944.html
Oni sami powinni być zmotywowani to raz, a dwa trener w meczu powinien pomóc mimo wszystko.
0
@NGTRX Albo wzięcie czasu i spokojna 5 minutowa analiza ale tego też nie można zrobić. Przecież Kloop też nie wygrywa wszystkiego a przecież jest genialnym motywatorem. Gdyby to było takie proste to kluby zatrudniałyby na stanowisko trenera osobę od przygotowania mentalnego i psychologicznego.
0
@SeeleyBooth Nie jestem masochista żeby takie coś kolekcjonować ;)
0
@SeeleyBooth Ale jak pomóc? Tuż po przerwie tracimy dwie bramki i wtedy robi zmianę. Na pewno w szatni w przerwie meczu korygowali ustawienie a piłkarze się między sobą nakręcali. Po czym wyszli na boisko gdzie był rywal i zaczeli popełniać błędy na które żaden trener nie ma recepty. Graliśmy po prostu słabiej w piłkę i ponieśliśmy zasłużoną porażkę.
1
@Janiama Motywować, krzyczeć, biegać przy linii, zarazić ich agresją i chęcią.
0
@SeeleyBooth Nie no proszę, Kloop to robi bardzo często a żadnego tytułu z Liverpoolem do dzisiaj nie zdobył więc może akurat to on popełnia błąd? Czy praca trenera ma być oceniana po tym jak zachowuje się przy linii? Smuda zawsze tak wariował a trenerem był tak fatalnym że aż przykro że został trenerem reprezentacji.
0
@Janiama Nie mówię żeby zawsze robił z siebie furiata, ale moim zdaniem terapia wstrząsowa była w tamtym meczu jednym z lekarstw.
0
@SeeleyBooth I mógłby ją przeprowadzić tylko w przerwie gdyby przegrywali 2:0 i grali tragicznie, a tak nie było.