- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1424 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
4
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1424 Culés
0
Neymar dostał 3 mecze zawieszenie za uderzenie z pięści kibica.
17
@masq Ile jego matka musiała zjeść śniegu, że urodziła takiego bałwana.
0
@masq To to nic gorzej dla PSG, że 3 mecze w LM opuści
25
@blue_shark Uderzenie pięścią jest tutaj znacznym nadużyciem według mnie. Ledwo go zahaczył. Nie zmienia to faktu, że postąpił źle :)
0
@masq Chodzi o sytuację z finału Pucharu Francji?
0
@Danny Gaucho Tak wiemy za każdym razem kiedy ten temat się zaczyna właśnie to piszesz, a Neymarowe ortodoksy to lajkują. Zahaczył tylko dlatego, ze koleś się uchylił. Jakby to zrobił Cristiano to byście psy na nim wieszali.
1
@GenerałXavi Też coś takiego słyszałem. Z tych powtórek, które były to nic nie widać. Nie wiem też, co dokładnie on gadał do Neymara. Nie chcę go bronić, ale Neymar może po prostu miał powód.
0
@masq Misiu, pierwszy raz wypowiadam się na ten temat. Nie wymyślaj sytuacji, której nie było :). Jakby to zrobił Cristiano, to napisałbym to samo, że może miał powód. Nie jestem chorągiewa.
0
@Danny Gaucho Jeśli napisałeś to 1 raz to sorry, ale ktoś ostatnio wstawił niemalże identyczny komentarz pod tym filmikiem używając tych samych słów.
Zdradzę Ci sekret tylko uważaj może być to dla Ciebie szokiem. Każdy piłkarz na świecie ma teoretycznie powód, bo kibice zawsze wyzywali i będą wyzywać piłkarzy przeciwników dla stadionach. Ale praktycznie żaden piłkarz nie wali kibica w ryja za to.
0
@masq Wybaczone :)
Okej, tylko co innego wyzywać z trybun, a co innego jak gość stoi pół metra od Ciebie i masz go na wyciągnięcie ręki. Tak jak mówię, jeśli miał faktyczny powód to chociaż można zrozumieć jego zachowanie. Jeśli nie, no to cóż... dzbaninho.
0
@masq Dostał w mordę i na to zasłużył. Kara dla Neymara jest totalną głupotą. Wiadomo coś o karze dla tego "kibica"?
0
@Grzesior667 Kibic dostał w ryja za kare xD
0
@masq I tak słabo, bo Neymar nie trafił czysto. :D
0
@Danny Gaucho coś jagby go uszczypnął. ale nie wiem, czy złośliwie czy może taka mocniejsza pieszczota, "żetem cię mordo" i trochę go poniosło.
Kibic krzyczał hasło bezpieczeństwa, coś w rodzaju "you geyma monky"
0
@Danny Gaucho Powód był taki, że kibic wspinających się po schodach zawodników PSG. Dla każdego miał jakąś 'przypie*dolkę', chodziło tam bodaj o Verattiego, Buffona, Mbappe i Neymara. No i Neymar się wyłamał :P
Kara zasłużona jak najbardziej. Dalej ma szczeniackie zachowania, a szkoda bo jakby miał poukładane w głowie to na prawdę miażdżyłby na boisku tak jak Messi czy R10.