- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1803 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1803 Culés
0
Emocje opadły trochę i dziwie się, że to pisze ale chce żeby Valverde został w Barcy. O rewanż w Liverpoolu obwiniam piłkarzy tak samo jak po meczu z Romą. Po 3-0 u siebie moim zdaniem Valverde mógłby nie jechać na rewanż tylko oglądać mecz w TV i pić piwo a piłkarze obojętnie w jakim składzie i w jakiej taktyce mieli obowiązek awansować! Mam nadzieje że zdobędzie Valverde drugi pod rząd dublet i zaatakuje za rok znowu LM. Do trzech razy sztuka!
Jakby go faktycznie zwolnili to chciałbym trenera Ajaxu lub od razu Xaviego.
A to moja Barca na przyszły sezon :) http://prntscr.com/nmxy0w
Do tego spróbuje dokupić Mbappe.
3
@matirix20 I cyk, za rok powtórka z rozrywki xd
5
@matirix20 Teraz to już nieważne kto i w jakim stopniu winny, ważne jest to że te 2 porażki będą siedziały w głowach zawodników/trenera tak długo jak nie poczują, że doszło do zmian i to już nie jest ta sama Barcelona.
0
@kerouac Wiem jakie Valverde ma wady. Za bardzo pragmatyczny za mało polotu w grze itp ale dalej nie mogę zrozumieć jak zawodnicy mogą roztrwonić taką przewagę mając tyle talentu. Oni powinni pare sekund przed pierwszym gwizdkiem porozmawiać między sobą. Panowie to jest Anfield oni się na nas rzucą ale my też zaatakujmy od razu i nich oni się martwią żeby nie stracić gola.
1
@matirix20 Skoro my mogliśmy strzelić trzy bramki, to i oni mogli. Wbrew pozorom przewaga bywa ciężarem, bo Liverpool mógł, lecz nie musial, a nad nami wisiało widmo zeszłorocznego blamazu. Moim zdaniem trener jest od tego, aby wstrząsnąć, gdy dzieje sie zle. A Valverde jest dobry, gdy jest dobrze. Nic wiecej :(