- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1209 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1209 Culés
0
Co powiedzielibyście na Pochetino w Barcy?
23
@KRIS123 Powiedział, że nigdy nie obejmie Barcelony.
0
@KRIS123 Ile razy jeszcze ktoś ma tu przytaczać jego słowa.........
On tu nie przyjdzie!!! No ludzie.
To były trener Espanyolu i nigdy nie będzie tu trenerem.
On wolałby odejść z branży trenerskiej niż objąć nasz klub.
0
@KRIS123 Uwielbiam gościa, ale niestety Papużka, która nigdy do nas nie trafi.
0
@KRIS123 Ze to niestety nie realne :/
1
@TikiTaka4Ever Co do slow to wiadomo, ALE
Akurat to ze ktos byl bylym trenerem i baa pilkarzem Espanyolu to nie oznacza ze nie mozna zostac trenerem Barcy ;)
0
@Danny Gaucho Po jego ostatnich słowach gdzie wypowiadał się że po finale LM będzie dobry moment aby zamknąć pewien rozdział myślałem, że są na taki ruch szanse
0
@KRIS123 To najwyraźniej źle myślałeś
0
@Cobra303 Nie no szczerze myśle że dobrze by się wpasował. Może nie być w najbliższym czasie lepszego trenera na wolnym rynku.
0
@KRIS123 Nie ma żadnych.