- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1464 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1464 Culés
0
Mam nadzieje, że Klopp wreszcie wygra LM. :) Ale wydaję mi się, że Koguty postawią ciężkie warunki.
30
@Kamiloza91 Ja tam mocno jestem za kogutami i jutro za City :D
0
@matirix20 Ja nie chcę żeby Pochettino wygrał, poza tym The Reds mój dtugi ulubiony klub. W lidze to już pozamiatane.
0
@Kamiloza91 Nigdy nie mów nigdy. Jutro ostatnia kolejka.
0
@matirix20 Oby. Ale City pod ręką Pepa tego nie spieprzy, A czemu nie chcesz mistrza dla The Reds?
0
@Kamiloza91 Bo nie i tyle. Kibicuje Guardioli.
0
@robsesh Pytałem matrixa.
0
@Kamiloza91 Może to głupie i dziecinne ale wkurzają mnie kibice LFC. Wiem że najwięcej kibiców w Polsce ma Real i Barca i wiele z nich jest debil*** ale to co zobaczyłem na stronie LFC mnie przeraziło. Fani LFC są oderwani od rzeczywistości. Piszą jakby co rok zgarniali tryplet itp. Kibice Realu już bardziej doceniają mocną Barcę i są bardziej pokorni niż LFC który nic nie wygrywa. Po drugie wkurza mnie Klopp. Szczególnie jak cieszy się z bramek na 4-0 czy 5-0. Może to detal i ktoś napisze że lepszy taki Klopp który żyje meczem niż wiecznie zamyślony Valverde jednak ja tak nie myślę. Był już taki jeden mecz między United i Chelsea. Niebiescy strzelili bodajże na 4-0 gola a Conte latał jak poparzony celebrując gola. Jose podszedł do niego i mu powiedział, że trochę szacunku się należy. Może to są takie detale i czepianie się ale ja jednak nie lubię takich ekspresyjnych zachować i moim zdaniem to trochę pod publiczkę. Ktoś tu przywołał wielkiego trenera Łobanowskiego który cały mecz miał kamienną twarz i takich trenerów cenie bardziej. Oczywiście są sytuacje jak np Guardioli po golu w ostatnich sekundach z Tottenhamem czy gol ostatnio Totków z Ajaxem ale to naturalne i takie zachowania są piękne ale nie wieczny Klopp wymachujący rękami.
Chociaż mi smutno ja dalej kibicuje Valverde i obwiniam po meczu na Anfield tylko i wyłącznie piłkarzy.