- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 852 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 852 Culés
1
Hah, najlepsza odpowiedź Valverde z konferencji
"Nie obejrzałem tego spotkania ponownie, dobrze je pamiętam"
No ja pier... Śmiech na sali, podsumowanie czy wyciągnięcie wniosków z drużyną najwidoczniej lata mu koło ch*a. Powtórka z rozrywki, czyli lepiej zapomnieć mecz, jak z Roma i udawać, że nic się nie stało..
PS Przypomnę, że kilka miesięcy temu Pique na konferencji odpowiedział w podobnym tonie na przegraną z Roma..
Edit. Chociaż u buka na etapie 1/8 finału typy będą pewne..
0
@4drian0 Zwykła amatorka z jego strony...
3
@4drian0 Uwierz że trener ma cały ten mecz w głowie i naprawdę nie musi go oglądać by wiedzieć w czym jest problem. Jest wstanie powiedzieć w której minucie, gdzie i jaki piłkarz popełnił błąd. My mówimy o ludziach wybitnych w swoim fachu i nie mierzmy ich swoją skalą.
0
@Janiama Chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi, kolega wyżej skumał :p
0
@4drian0 A w sumie jakie to ma znaczenie czy obejrzał to spotkanie?
4
@4drian0 Jak byś porównał przygotowanie zespołu do meczu z Romą a Liverpoolem to byś zobaczył że trener wyciągnął wnioski. Całkowicie inaczej zostali piłkarze przygotowani a efekt był taki sam. Czyli pytanie to trener jest zły czy jednak piłkarze po raz kolejny dali dupy.
0
@NGTRX A jakie to ma znaczenie czy będzie analiza pomeczowa czy nie po przegranym meczu. Co nie?
0
@4drian0 Nie wiem, nie znam się, dlatego pytam :)
1
@Janiama Może mi jeszcze powiesz, że granie długimi podaniami czy wykopywanie na oślep piłki to nie jest zasluga geniuszu naszego trenera? Włącz jednocześnie mecz z Roma i Liverpoolem i powiedz, że widzisz jakaś różnice, bo ja tam nie widzę żadnej.
0
@Janiama o to to to !
0
@4drian0 Mecze były okraszone hańbą ale do momentu bramki na 2:0 moim zdaniem Barcelona jeszcze próbowała coś zrobić, i moim zdaniem do tamtej bramki miała klarowniejsze okazje do strzelenia gola. Po 2:0 był koniec i czekanie na wyrok