- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 949 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 949 Culés
34
Ivan o zdjęciu z fanem: "Jeśli muszę przeprosić to robię to bez żadnych problemów, jestem ojcem i mężem, dla mnie najważniejsza jest rodzina, pojechałem z nią do Sewilli. W futbolu zawsze daje sto procent. Skoro moje córki chciały tam być to je tam zabrałem. Jeśli zndajuje się w mejscu publicznym to zawsze szanuje fanów, których spotykam (odnośnie zdjęcia)."
25
@BarcaInfo Szkoda, że na Anfield nie zagrał jak ktoś szanujący fanów i klub.
4
@Kompletny Oprócz Messiego, Vidala i Ter Stegena nikt nie zagrał jak ktoś kto szanuje fanów.
1
@Kompletny Zacznijmy od tego, ze mało kto zagrał w taki sposób :P
2
@Kompletny Ja tam się zgadzam. Że nie tylko piłką się żyje. Ivan dużo nam dał. Mecz na anfield mu nie wyszedł, ale to co ma płakać i nie wychodzić z domu ? Fotkę dodał, ale jakoś mnie nie uraziła bo porażka porażką, ale jak tu napisał z rodziną tam pojechał. Dla niego Leo i innych Barca to całe życie, ale po rodzinie zapewne , więc ja tam tej fotki nie mam mu za złe
1
@BarcaInfo Ja mu wierzę, że on daje z siebie 100%, tylko po prostu nie ma aż takich umiejętności i to jest problem.
0
@BarcaInfo Zgadzam się, ale piszę o nim, bo to jego wypowiedź.
2
@Kompletny Przegrała druzyna ,a nie konkretny zawodnik.
To szukanie kozłów ofiarnych jest żałosne.
P.s każdy piłkarz ma też życie prywatne to ,że niektórzy tego nie rozumieją to juz nie wina piłkarzy. Trzeba oddzielić czas na piłkę od czasu dla rodzinny i nie mieszać tego.
0
@BarcaInfo Masz może link do tego zdjęcia?
0
@MarioVeB! Odpisałem już o tym wcześniej do BarcaInfo. Nie oskarżam go tutaj o bycie jedynym winnym i nie krytykuję spędzania czasu z rodziną, napisałem że skoro szanuje fanów to powinien zawsze udowodniać to na boisku. I oczekuję tego samego od pozostałych zawodników.
0
@Kompletny Spoko ja tez pisałem bardziej ogólnie do osób które nie wiedza ,że piłkarz poza boiskiem ma też swoje życie rodzinne.