- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1338 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
4
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1338 Culés
6
Zapowiada się sezon brzydkiej gry w okropnych koszulkach . Jak żyć.. Jedynie cieszy piękny de Jong cieszy, ale nie zdziwię się jak Valdek posadzi go ma ławcę i dalej Rakitic - Busquets.. Niszczą nasz klub..
9
@Kamiloza91 „Jedynie cieszy piękny de Jong ” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@Kamiloza91 Ciezkie jest życie męczennika naprawdę jak żyć :D
Mniej wróżbiarstwa polecam i więcej chłodnej głowy.
nie wiem skąd to dramatyzowanie.
0
@Kamiloza91 W następnym sezonie Valdek będzie mógł wystawiać Rakiticia w pierwszym składzie tylko w Fifie.
0
@Kamiloza91 Wydaje mi się że de Jong po tym co pokazał w LM dostanie parę szans a jak się sprawdzi to będzie nie do zdjęcia. Busi już wie że emerytura się zbliża. Powinien częściej z ławki wchodzić
0
@Kamiloza91 Jakich okropnych koszulkach?
1
@JimMorrisonFCB https://i.pinimg.com/originals/c5/b2/db/c5b2db193d5f6ae77326631dad985f85.jpg
1
@MarioVeB! Nadal chcesz tak grającej Barcelony? Spoko, jeśli według ciebie nic złego się nie dzieje. Moim zdaniem potrzebne są zmiany, nie można powtarzać błędów z poprzedniego roku.
1
@IronSanHybrid No bez jaj, że w takich piżamach będą grać?
1
@IronSanHybrid Bleee.
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@IronSanHybrid Wydaję mi się, że kobietą się podoba. :p
2
@JimMorrisonFCB Bez jaj to gramy już teraz :D , a od nowego sezonu jeszcze w tych piżamkach :P
1
@IronSanHybrid To nie są oryginalne. To fanowska przeróbka tego podprojektu od Nike.
W rzeczywistości tak:
https://www.facebook.com/FCBarcacom/photos/a.10150107462566237/10156059896951237/?type=3
0
@KamQiX Ale ogólna koncepcja jest zachowana :)
1
@KamQiX Jeszcze gorsze gówno xD
0
@KamQiX Piękne stroje. Chyba najlepsze w historii.
0
@lukaszbarca15 Nice try, Nike!
0
@FeloRPS Kolejny nie ma pojęcia co to szacunek do pracowników klubu.
Tfuu!
0
@MarioVeB! Napluc to na Ciebie moge i na te twoje wypociny tutaj na forum. Nie pozdrawiam...