- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 760 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 760 Culés
1
No cóż, Juventus vs Atalanta, jeśli allegri z juve wygra to zrobią duży prezent dla Milanu
1
@Chwytliwy Oby, oby. Fajnie jakby Milan załapał się na kwalifikacje do LM.
0
@IronSanHybrid Milan będzie od razu w fazie grupowej.
0
@IronSanHybrid Do samej ligi mistrzów, nie na kwalifikacje
0
@Chwytliwy Mój błąd, czyli jeszcze lepiej :) Życzę KP występów w LM
0
@Gosciuu Przeoczenie :)
0
@Chwytliwy A może Max będzie wracał do Milanu? Z całą sympatią do Atalanty, ale niech im nakopie.
0
@Chwytliwy Fajnie by też było jakby Inter się odbił od Napoli :P
0
@BigShaq Też wolałbym milan w CL niż Atalante, Milan w LM to jasny znak że serie a może wrócić na godny poziom, i na to że Milan może sam wrócić do gry
0
@Chwytliwy Znaczy, piłkarsko lepiej wygląda Atalanta, ale LM da większe szanse na Wielki Milan. No i w fmie 20 będzie można od razu grać nimi w LM.
0
@Chwytliwy A ja mam mieszane uczucia co do tego meczu. Z jednej strony celebracja, pożegnanie Maxa i Andrei, wię wypada wygrać, a z drugiej-wypada też pomóc Atalancie :D
0
@Forza_Juve Allegri to były Milanista, więc raczej się na to nie zanosi, ale zobaczymy, na pewno to będzie elektryzujace spotkanie
0
@Chwytliwy Allegri może tak, ale taki Chiellini, Barzagli...
W dodatku jednak Atalanta wygrywała z Juve w tym sezonie, nawet w bardzo ważnym PW, więc możliwe, że Juve nawet nie będzie musiał się podkładać...
0
@Forza_Juve Juve wyszło w najsilniejszym składzie dodam, Milan ma ogromne szanse, beka będzie jak ostatecznie przykładowo inter nie awansuje, jeśli przegraja z Napoli i w ostatnim meczu remis to już będzie finito
0
@Chwytliwy Ja tam Interowi życzę braku awansu :P
Dobra, zaczynamy, forza!