- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1723 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
160
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1723 Culés
2
Pracę pewnie jeszcze nad LR będą trwały, ale tak na teraz. Macie problem z przyciskiem "Przejdź do dyskusji"? Nie przekierowuje mnie bezpośrednio do posta, a na ogólną Ramblę.
2
@SeeleyBooth Mam tak samo
0
@SeeleyBooth mi działa idealnie
1
@SeeleyBooth Hm, mnie przenosi normalnie
0
@SeeleyBooth U mnie działa. Plus zauważyłem, że można oznaczać użytkowników w dyskusji - piękne.
0
@SeeleyBooth dziala luks
0
@hen0x Użytkowników mogę oznaczać, ale nie przenosi mnie do dyskusji. Fakt oznaczenia są bardzo funkcjonalne, nareszcie :)
0
@SeeleyBooth w którym miejscu dokładnie Cie nie przenosi? Najlepiej podeślij screen
0
@SeeleyBooth A jak oznaczasz? bo widzę u niektórych, że się da ale jakoś sam nie widzę jak to zrobić, zaspany chyba jeszcze jestem.
2
@MesQueUnClub_87 Piszesz nick delikwenta po "małpie" i oznaczony gościu. @pozdrawiam
0
@Robertinho Wydaje mi się że nie przenosi w przypadku dyskusji sprzed wprowadzenia nowej wersji LR.
0
@Robertinho Wchodząc w mój profil mam przegląd dodanych przeze mnie komentarzy. Klikam "Przejdź do dyskusji" co powoduje przekierowanie na stronę główną LR, a nie konkretnie do komentarza.
https://zapodaj.net/dce06e16b1c4c.png.html
0
@SeeleyBooth A no to jeżeli o to chodzi to mam tak samo
0
@SeeleyBooth mam to samo
0
@SeeleyBooth Problem leży chyba w tym, że to są komentarze pisane przed wprowadzeniem nowej wersji La Rambla. Spróbuj się przekierować to dzisiejszego komentarza.
0
@MesQueUnClub_87 Do dzisiejszych komentarzy tak samo :)
1
@SeeleyBooth No to u mnie jest to samo. Do głównej strony LR przekierowuje.
3
@SeeleyBooth @MesQueUnClub_87 @lukaszbarca15 @SithRM Dzięki, naprawiłem już.