- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1675 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1675 Culés
14
9 stopni. Deszcz... Chłodno, wietrznie i nieprzyjemnie... Pogoda jak w późnym Październiku a mamy koniec Maja... MASAKRA
1
@FC1899Barca Poprzedni rok był jednym z najlepszych jeśli chodzi o pogodę za moich czasów, to teraz musi być na odwrót. Teraz cały rok będzie wietrznie i padał deszcz. Równowaga musi być... nawet w pochodzie. A tak na poważnie to miejmy nadzieję, że zmieni się na lepsze i nacieszymy się słońcem s tym roku.
1
@FC1899Barca Deszcz po takiej suszy od początku roku jest dla nas błogosławieństwem. Całe szczęście, bo poziom wody wyglądał już nieciekawie.
1
@SeeleyBooth Powiedz to samo np tym mieszkańcom:
https://hej.mielec.pl/pl/fotorelacje/na-sygnale/powodz-w-powiecie-mieleckim-22-maja-2019/7527,1
Wszystko zależy od punktu widzenia.
1
@Bobo25 Widziałem. Tutaj ludzie tragedię przeżywają.
1
@FC1899Barca zimno nie jest, gorąco też nie, deszcz nie pada tylko mżawka jest, ideolo.
1
nie wiem gdzie macie takie temperatury, ale na polskim biegunie zimna- czytaj Warmia i Mazury od tygodnia słońce i powyżej 20'stopni. bardzo letnia aura