La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1267 Culés

1

Wypowiedzi Valverde, iż lepiej odpaść w półfinale niż wcześniej pokazują, że w tej drużynie nie ma woli zwycięstwa. Jedynie Leo coś obiecał kibicom przed sezonem i robił wszystko, by dowieźć ten wózek do Pucharu Europy. Ale jeden piłkarz, nawet tak wybitny, to za mało. Tacy gracze jak Rakitić, Alba, Busquets, dla nich wygrywanie trofeów jest na drugim planie, liczy się przede wszystkim kasa z zawodu i rodzinka. Wiem, że dla prawie każdego piłkarza rodzina będzie ważniejsza, ale jeżeli ma to oznaczać, że dla Barcelony mają grać ludzie, którzy nie mają pasji do zwycięstw, to tak nie może być.  P.S. I jak potem Leo ma nie być zdruzgotany po tym wszystkim co się dzieje obecnie? Wokół niego grają wypaleni ludzie. To prawdziwy cud miłości do tego klubu, że nie chce odejść

3

@barcelonaLM Nie ma woli zwycięstwa, bo nie ma nacisku zarządu na sukcesy. Dla Bartomeu i reszty liczy się przede wszystkim wynik finansowy, co ma oczywiście swoje plusy, bo Barca może pozwolić sobie na praktycznie każdego zawodnika. Niestety jednak prowadzi to do drobnej patologii, gdzie wszyscy są zadowoleni z siebie, gdzie powodu do zadowolenia nie mają tak naprawdę żadnego. 

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?