- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1836 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
164
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1836 Culés
0
Tak odnosząc się do Tiki-Taki to pisanie o tym posiadaniu jest OK ale tylko w kwestii statystyk meczowych. Posiadanie piłki schodzi już na boczny tor teraz O wiele bardziej liczą się zdobyte bramki i styl gry A nie posiadania piłkiMiłego dnia wszystkim, VeB!
0
@huberto286 no gdziez, tylko posiadanie piłki, no czego chcieć więcej.... prawda jest taka że pep sam musiał zmienić swój styl, czyli dodał kontrę i długie podania, także tak obecnie wygląda piłka nożna
2
@huberto286 Chyba zawsze bardziej liczyły się gole niż posiadanie piłki?
1
@huberto286 Każdy będzie kwestionować tiki-takę do momentu aż znowu ktoś coś zrobi z przejściem do ataku i z zdobywaniem goli. To, że Barcelona sobie klepie t-t i traci piłkę na własne życenie po czym traci gole, lub klepie dla samego nabicia posiadania to tylko niszczy ten cały status który zbudowała sobie tiki-taka i filozofia JC. U nas nadal tiki-taka jest, ale nie ma walki, szybkości, pomysłów i samej chemii w pomocy oraz ataku. T-T to był atak, a nie klepanie dla klepania i statystyk...
1
@kordyl1010 właśnie O To mi chodziło może źle to ująłem:)))
1
@huberto286 "Nienawidzę tiki-taki. Tiki-taka to gówno, wymyślony zwrot. Oznacza podawanie piłki tylko po to, aby ją podawać, bez żadnego celu czy agresji. Trzeba to robić, ale z jakimś zamiarem. Nie chcę mieć z tym nic wspólnego. Barcelona nie grała tiki-taki -Guardiola. Właśnie tak wygląda dziejsza Barcelona podaj do Messiego cos zrobi teraz nie ma przyspieszenia wymiennosci pozycji trójkątów Barcelona nie gra nawet Tiki taki a dzisiejszy styl Barcelony jest nijaki to jest najgorsze dlatego potrzebne są zmiany i zmiana trenera.