- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2217 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
28
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2217 Culés
18
Jest mi zwyczajnie po ludzku przykro. Najbardziej chcialem, by do Europarlamentu wszedl Dobromir Sosnierz. Wykonywal tam swietna praca, jego filmiki powinno byc pokazywane w calej Europie. Jesli wierzy sie w moc jednostki, a ja wierze (przez kogo cala Polska pije yerba mate, no chyba nie przez Suareza?), to wie, ze jeden glos jest bardzo wazny. A byl to glos rozsadku, sprzeciwu, podszyty humorem wobec tej nadetej, zbednej i groteskowej maszyny biurokratycznej. Nie bedziemy mieli w tej kadencji kogos z Polski , kto mowi prawde, relacjonuje codzienny obled tych instytucji, pokazje to wszystko od kuchni. Chcialbym sie mylic, ale watpie by jego role przejmie osoba z innego kraju. Gratuluje i zazdroszcze wszystkim, ktorzy maja swoich przedstawicieli.
0
@Colon skąd wniosek że cała Polska pije mate? :D
2
@Bykunn "cala" w sensie, ze jest popularna, chociaz nic na to pozornie nie wskazuje. No chyba, ze idzie sladem herbaty i kawy, ktore przeciez u nas tez nie rosna. NO i fakt, ze wiesz w ogole czym jest mate.
0
@Colon JA nie pije ale wiem czym jest mate i to właściwie stąd z LaRambli, a nie od jakiegoś gościa, o którym praktycznie wcześniej nie słyszałem. Trochę chyba nie pasuje do Twojej teorii.
7
@Bobo25 To nie teoria, to spostrzeżenie. Ale to takie typowe, ze skupiasz sie na watkup pobocznym postu - jak rasowy polityk :DMoge Tobie wyliczac z historie jaka sila potrafi miec jednostka. Nawet w naszym pilkarskim ogrodku. Pamietasz Puyola, Cruyffa i innych?
Yerby nie zna kazdy, prawda, ale Cejrowski zrobil ja na tyle popularna, ze jestesmy jednym z wiekszych jej odbiorcow w Europie.
0
@Colon "Ale to takie typowe, ze skupiasz sie na watkup pobocznym postu - jak rasowy polityk"
A dziekować, dziękować za komplement ;)))
Co do jednostki to się zgadzam tylko ta jednostka musi byc naprawdę wybitna, a nie tak jak w przypadku tego Pana jako jedna z siedmiuset parę (ilu liczy PE) i to taka, którą i tu moje spostrzeżenie pewnie więcej ludzi z LaRambli nie zna niż zna.
0
@Bobo25 Nie ma za co :) Ja ogolnie mam duza wiare w jednostki, nie tylko wybitne. A wybitne jednostka , tez na poczatku musi jakos zaczac.