- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2047 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2047 Culés
21
Obejrzałem Czarnobyl, byłem przybity. Wszedłem na Ramblę, jestem dobity. Kolejny sezon oglądania tego cyrku i kibice też zaczną siwieć jak trenerzy. Pozostaje czekać na jakiegoś plot twista.
Przynajmniej Czarnobyl zajebisty.
3
@Misanthrope myślę że ty jako rossonero i tak masz gorzej, Milan jest w 3 razy gorszym stanie niż FC Barcelona, także no lekko nie masz chłopie xd
3
@Chwytliwy Jeszcze Arsenal na dobitke xD
0
@Chwytliwy Bartomeu chyba wziął sobie za cel powtórzenie wyczynu włodarzy MIlanu i do tego dąży :)
0
@Chwytliwy Dodaj do tego Arsenal. No cóż, zawsze uważałem, że siwe włosy wyglądają całkiem spoko.
0
@myscooter myślę że to jest prawie niemożliwe, powtórzyć Berlusconiego i Gallianiego, damn, to by było
0
@Misanthrope matko moja, choć ja w Anglii cenie mu najbardziej, to też nie jest mi do śmiechu, no ale cóż, przynajmniej wszyscy jesteśmy w dupie xd
1
@Misanthrope Też jestem 5 min po, kolejny cholernie dobry odc.
0
@Misanthrope @Kamiloza91 Czy to jest jakis paradokument, czy serial fabularny? Jakies inne seriale, ktore przypominaja jego klimat?
2
@Colon Serial fabularny oparty na faktach. Nie znam żadnego innego serialu o tak gęstym klimacie, chociaż Czarnobyl ma pod tym względem nieco ułatwione zadanie, jako że podczas oglądania cały czas masz świadomość, że to wydarzyło się naprawdę. Dosłownie jedynym malutkim minusikiem jaki potrafię znaleźć to język angielski zamiast rosyjskiego, ale świetne aktorstwo wynagradza to z nawiązką.
0
@Colon Polecam obejrzec dokument "Bitwa o Czarnobyl" dokladnie pokazuje co tam sie działo i jaki ma to wpływ na nasze zycie do dziś