- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1419 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
11
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
45 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
38 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1419 Culés
11
▶Szkoda pewnie Barca wygrała by LM
▶Gdyby tylko Barca przeszła Liverpool my cieszylibyśmy dziaiaj
▶Szkoda mi Tottenhamu.
Zamiast gdybać to trzeba było strzelić bramke na Anfild i zamknąć temat. Skoro Barca miała już na widelcu Liverpool.
Po części szkoda Tottenhamu, brakowało wykończenia, ostatbiego podania, ale też gratulacje dla Liverpoolu, który w fazie pucharowej LM był jednak najlepsza drużyną.Chyle czoła przed Kloppem. Może w koñcu skoñczą sie te "śmieszki" z Niemca. Bo to co on wycisnął z tych piłkarzy Liverpoolu to 120% i wynik na pewbo ponad stan grając przy tym wyrahowany futbol jak w tym finale, ale też grał naprawde "sexy futbol". Dobrze, że Klopp zamknął usta krytykom, bo ten trener zasługuje na szacunek! Real abdykował, ale mam poczucie, że puchar trafił w dobre ręce
2
@AmigoBlancos dobrze gadasz, mam dość tego gdybania, czy tak trudno pogodzić się z porażką Barcy? Ja to zrobiłem, ale widzę inni nadal nie mogą
11
@AmigoBlancos "Zamiast gdybać to trzeba było strzelić bramke na Anfild i zamknąć temat. Skoro Barca miała już na widelcu Liverpool.
"
O co ci chodzi ? Czy u ciebie na notatniku nie ma takich komentarzy w trakcie meczu?
Dodatkowo rozumiem,jakbyś był kibicem Barcelony i chciał wyśmiać ten płacz,który się ciągnie od ponad 3 tygodni,ale jesteś kibicem białych na stronie Barcelony,więc takie uwagi nie mają sensu,szczególnie,że podczas tego sezonu u was,takich wypowiedzi było od groma.
Ludzi nie zmienisz i będą to wypominać,aż Barcelona nie zdobędzie znowu LM.