- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 991 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 991 Culés
6
Czy ktos z Was polecam film z 1963 roku, "Gdzie jest general?".
@Odesseiron
2
@Colon strzelasz slepakami w niedźwiedzia, misza w końcu się zainteresuje takim ciekawym turystą, uważaj jak tanczysz colonie xd
0
@kerouac Pytam powaznie.
1
@Colon Jesteś genialny :D
0
@Colon największą biblioteke ma tutaj @Odesseiron, go spytaj :)
0
@Colon Wspaniała polska komedia. Genialna rola Płotnickiego. Polecam bardzo.
1
@Colon świetna polska komedia z wybitnymi aktorami, oglądałem to wiele lat temu na jakimś kanale w tv i ponownie widziałem w kinie w Rzeszowie leciało z cyklu "kino konesera" dodali napisy do dialogów niemieckich i rosyjskich których jest całkiem sporo, wiec dużo lepiej zrozumiałem cały film :-)
Czasy gdy Polacy potrafili zrobić zabawną komedie... Do tego młoda Czyżewska, piękna kobieta.
0
@Colon Ja się wyłamię i powiem, że niespecjalnie polecam. To komedia w stylu późniejszej "Jak rozpętałem...", czyli gagi trącące myszką, ocieplanie wizerunku niektórych stron, przy czym mniej zabawna od przygód Franka. Nostalgia nostalgią, ale kino komediowe w PRL w porównaniu do innych gatunków nie stało na najwyższym poziomie (nie licząc Barei i Chęcińskiego i kilku innych wyjątków). W temacie II wojny światowej są filmy lepsze jak "Eroica" Munka, "Zezowate szczęście", czy mój ulubiony "Don Gabriel" z Bronisławem Pawlikiem. Przy czym to wszystko już komediodramaty, ale pewnie w tym ich siła.
0
@Colon
Obyśmy tylko nie musieli za 2 dni pytać o recenzje filmu pt. "Gdzie jest Colon?". xD
Aha, wtedy ewentualnie pytalibyśmy, dlaczego ten rodzaj Yerba mate nie jest dostępny xD
1
@aspider :)
Komentarz powinien zawierać od 15 do 20000 znaków.