- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1362 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1362 Culés
2
Jesli chcecie zobaczyć, jak wygląda pogrzeb imama, to wystarczy pojechać i wyjsć na ulice Bonn.
3
@Colon Tak mi się skojarzyło - prof. Magdalena Środa ostatnio stwierdziła: "... że oprócz alkoholu muzułmanie nie jedzą wieprzowiny, co by z całą pewnością ograniczyło hodowle, a ograniczenie hodowli by poprawiło klimat w Polsce, więc to mogłoby być też pozytywne."
2
@Cochise Profesorka Środa w formie.
0
@Cochise się śmiejesz, a są dowody, że produkcja mięsa ma znaczący wpływ na globalne ocieplenie i zażywanie się surowców naturalnych. Za dużo mięsa jest produkowanego, które potem i tak trafia na śmietnik, więc Pani Środa ma poniekąd rację :)
2
@Lamora Śmieję się, bo wystarczy zrobić wywód logiczny. Krowy produkują znaczniejsze ilości gazów cieplarnianych. Jeśli sprowadzimy kilka-kilkanaście tysięcy muzułmanów, w żaden sposób nie wpłynie to na zmianę klimatu. Musiałyby być ich miliony. Ale jednocześnie wzrosłaby hodowla krów, które mają większy wpływ na zmianę klimatu. Także pani prof. Środa albo celowo wprowadza ludzi w błąd, albo nie ma pojęcia, o czym mówi.
2
@Lamora Ludziom, ktorzy lepiej zarabiaja, maja jakis tam status, latwiej mowic, ze trzeba ograniczyc spozywanie miesa, ze trzeba przejsc na mieso, ktore nie jest z masowego chowu.
Jesli ktos ma naprawde minimalny budzet domowy, a do wyzywnia kilka dziobkow, to nie bedzie myslalm o ratowaniu krow, swin i swiata, bedzie chcial wyzywic dzieci. Mieso, wyroby miesopodobne (bo niektore mozna tak nazwac) sa stosunkow tanie, wiec i masowo spozywane. Troche bledne kolo.
Ja na przyklad staram sie, rezygnowac z wedlin, ale nie zawsze sie udaje.
1
@Cochise ja się tylko odnoszę do produkcji mięsa, w żaden sposób nie staram się tworzyć związków przyczynowo skutkowych pomiędzy muzułmanami u ilością spożycia mięsa.
1
@Lamora Co do produkcji mięsa masz oczywiście rację. Zacytowałem prof. Środę, więc podałem argumenty, które pokazują, że ona przedstawia nietrafne wnioski.