- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1093 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1093 Culés
17
Super, że Umtiti chce zostać w Barcelonie. Ci, którzy chcą by odszedł chyba zapominają co ten obrońca dla nas zrobił i jaki poziom prezentował PRZED kontuzją/kontuzjami.
To był absolutny TOP 5 na świecie. Jeśli przyjdzie De Ligt (wszystko na to wskazuje), to wówczas będziemy mieli 4 stoperów z najwyższej, światowej półki. Absolutny top. Konkurencja musi być, aby utrzymywać poziom piłkarzy. Brak konkurencji = obniżenie poziomu. Patrz Busquets, patrz Suarez, czy w innych klubach Bale, Marcelo, etc. "Nie ważne jak grasz, ważne, że masz miejsce w składzie", to zła maksyma dla rozwoju klubu :)
0
@michal26 Masz rację, ale do tego potrzebny jest jeszcze trener, który nie będzie wystawiał zawodników za nazwisko tylko za faktyczną dyspozycje ;)
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@michal26 nikt nie zapomina,bo po raz nie wiem który slysze ta durna spiewke,nie,po prostu De Ligt
0
@michal26 Ty nie rozumiesz ,że takie coś nie ma racji bytu tym bardziej ,że Umtiti i Lenglet chca grać w kadrze? To kto ma być 4 SO? który gra ogony
0
De @MarioVeB! Takie 3.5 bo obecnie Umtiti nie jest w stanie dac nawet 20% tego co przed kontuzja. Do tego niepewność czy w ogóle dojdzie do formy z tym kolanem. Ja bym na nim nie opierał obecnie defensywy, Pique powinien grać coraz mniej, a Lenglet to mimo wszystko nie jest top poziom. Dodatkowo Clement kompletnie dla mnie nie nadaje się na lidera defensywy, to taki koleś od czarnej roboty. De Ligt to absolutny mus, przyszły lider i kapitan.
0
@Granto z kolanem jest wszystko oki ,bo gra. Skonczcie w końcu bawic się w lekarzy.
1
@MarioVeB! Ja się nie muszę bawić, bo jestem :D