- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1290 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
167
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1290 Culés
36
We Francji pojawiły się informacje, że Neymar chce opuścić PSG. Ma tam dojść do rewolucji, głównie z powrotem Leonardo. Brazyljjczyk chce wrócić do Barçy.
8
@BarcaInfo ależ się saga szykuje
1
@BarcaInfo Bardzo chętnie, ale wtedy rezygnujemy z Griezmanna, kupujemy jakąś dziewiątkę, sprzedajemy Coutinho. Dembele mimo wszystko bym zostawił chociaż pewnie gdyby Neymar wrócił to by odszedł martwiąc się o minuty. Inna sprawa to naprawdę ciężko uwierzyć żeby PSG sprzedało swoją największą gwiazdę, tym bardziej do nas.
1
@BarcaInfo no jak chce odejść, to po tym, jak Real kupił Hazarda, kierunek jest tylko jeden. Tylko nie wiem, kogo wolę bardziej. Ciągle kontuzjowanego Neymara, czy ciągle kontuzjowanego i spóźniającego się Dembele.
1
@BarcaInfo Mimo wszystko mam nadzieje,ze do tego transferu nie dojdzie!! Zadra po jego transferze została do tej pory :/
Mam na myśli sposób w jaki odszedł od nas. Poza tym bardzo szklany się zrobił. A jego powrót kosztowałby nie małe pieniądze wliczając również to co miałby zarabiać.
0
@BarcaInfo Jeżeli tak dalej bedzie się łamał to NOPE....
12
@PatrychoO W Barcelonie nie miał aż takich problemów z urazami, a to dlatego, że we Francji prowadzi zdecydowanie groszy tryb życia. Też jego urazy są spowodowane głównie dzięki brutalnej grze przeciwko niemu. Sam nie wiem co myśleć o takim transferze, ale jeśli miałby przyjść kosztem Coutinho to jestem za. Dembele jeśli się nie zmieni to może też zawitać do PSG. Kto wie, może klub ma w planach stworzenie ataku Messi, Griezmann i Neymar.
0
@BarcaInfo taki atak byłby epicki,l
0
@mesi8191 taki atak byłby najmocniejszym tercetem w europie.