- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 702 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 702 Culés
1
Jakie polecacie agencję pracy do wyjazdu do Niemiec lub Holandii bo chciałem sobie dorobić więcej hajsu. I ogólnie czy lepiej załatwić sobie samemu taką pracę i podzwonić po różnych ogłoszeniach czy taka sprawdzona Agencja będzie dobra bo jak czytam opinie ludzi to tak różnie. Nigdy nie byłem więc pytam, chcę wyjechać na okres miesiąca lub dwóch bo potem się wyprowadzam.
Z góry dziękuję za odzew ;)
2
@Andi18 ogólnie jak dasz rade znaleźć sobie prywatnie pracę to zarobisz min. 50% więcej niż przez agencje, ale jadąc pierwszy raz na tak krótki czas to możesz mieć z tym problem.
0
@Nieznajomy nie zarobi 50% więcej napewno nie pisz takich bzdur
1
@Andi18 najlepsze agencje w Holandii to ranstad lub adecco. A jeśli chcesz znalesc pracę będąc w Polsce możesz na fb poszukać Polacy w limburgi i tam dajesz ogłoszenie. Mimo że niby rodacy tacy źli napewno któryś pomoże znalesc prace. Zajrzyj też na stronę VDL ned car w born poszukują aktualnie ludzi do pracy w fabryce mini copera kasa nawet dobra 2200 euro. Zależy jaka wypłata cię zadowala. No ale ważne też jest czy masz gdzie się zakwaterowac bo bez tego to pozostają ci tylko agencje pracy z zakwaterowaniem a to jest straszna lipa bo płacisz za pokój koło 70/90 euro tydz
0
@Barca1922 Ale by pracować w tej fabryce trzeba znać holenderski.
2
@robsesh nie juz nie trzeba biorą ludzi z angielskim teraz mam paru znajomych co tam pracują. Od dwóch lat ned car przyjmuje ludzi bez holenderskiego. Tzn od kad maja kontrakt z bmw i potrzebowali 3000 pracownikow a nie chcieli pracowac holendrzy także praca jest i nabor trwa