- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1152 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1152 Culés
0
Prośba do naszych redaktorów. Zróbcie na stronie głównej informacje że Barca może kupować od 1 lipca bo już nie można czytać tych bzdur że Real kupuje a my nic. Proszę Was.
7
@Mroziu Kupować można cały rok. Jedynie rejestrować można w okienkach transferowych.
0
@Hosh ale barca do 1 lipca ma rozliczenie z tego sezonu.
1
@Hosh źle mówisz. Ugadani może z kimś są ale ogłosić mogą dopiero w lipcu
1
@Mroziu Ta, większość tych dzbanów nie odwiedza strony głównej.
2
@Mroziu Źle piszesz. Dogadywać i ogłaszać możemy przed 1 lipca, ale od tego dnia jest on oficjalnie zawodnikiem Barcelony, przykład de Jong.
0
@SeeleyBooth bo z de jongiem zmieścilismy się w budżecie zaplanowanym na ten sezon a teraz poczytaj jeszcze sobie dzisiejsze newsy ze musimy za 60mln sprzedać przed 1 lipca a wy chcecie jeszcze kupować
0
@Mroziu Chyba, że do tego pijesz to masz rację. Zabrzmiało jakby tyczyło się ogółu.
1
@SeeleyBooth a no widzisz brawo za przyznanie mi racji