- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1411 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
ranger3120
25
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1411 Culés
1
A to sensacja
Według BILD Mats Hummels ma wrócić do Borussi Dortmund, już rozpoczęto nawet rozmowy
Ehh, po prostu ehh
0
@Chwytliwy Andrzejek co jest? Smutny jesteś ostatnio. Wzdychasz, wstawiasz smutne minki. Nie bój się zauważyłem problem, masz ochotę szczerze porozmawiać to zapraszam na priv :)
0
@SeeleyBooth ja to się zastanawiam czy Wy + @Socjopata znacie sie prywatnie czy jak? :D
1
@SeeleyBooth Dużo technicznych problemów, to i jest co się zamartwiać, poza tym BVB chce Hummelsa, na pewno ja go nie przyjmę z otwartymi ramionami, tak jak większość kibiców BVB, bo on napluł w twarz jak Sahin i Gotze, a takiego czegoś nie jest łatwo wybaczyć
0
@MikusBarca Muszę niestety zdementować :)
0
@SeeleyBooth Chłop mówił że wody nie ma bo silnik jakiś padł
0
@MikusBarca Ja tylko z Estebankiem się znam
0
@Chwytliwy Hummelsa mógłby Milan przygarnąć.
0
@SeeleyBooth tam to biorą POTĘŻNEGO Lovrena, albo prawdopodobnie Andersena z Sampdorii, talent podobno większy niż Skriniar
0
@SeeleyBooth Haha Ok xD
0
@Socjopata Ano wydawało mi się, ze Ty z kimś się prywatnie znasz, ale nie pamiętałem z kim :)
0
@MikusBarca Rambla owiana tajemnicą :)
3
@SeeleyBooth trochę tak, nie powiem :) zreszta ja mam tutaj kuzyna, wiec wiesz :) Pozdro @Douglasinho
2
@MikusBarca blefa kręci, wczoraj pod żabką harnasia na pół obalał z dannym, z okna widziałem.
2
@MikusBarca Zaraz narysujemy drzewo jak ktoś ostatnio napisał 'geologiczne' :)
1
@Transu96 Jak zwykle rudy konfident
1
@SeeleyBooth ty też tam byłeś, z bagietami przyjechałaś ich rozgonić.
0
@Transu96 tfu mogę tylko splunąć.
2
@SeeleyBooth Estebanowi się upiekło bo go po fajki wysłali.
0
@Transu96 Haha zapomniałem o Tobie ziom xD
2
@SeeleyBooth Hahaha widziałem ten hit!
0
@MikusBarca Pozdro, siema :D