- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1677 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
92
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1677 Culés
0
Naprawdę, ale to jest reprezentacja Chaostyny w piłce nożnej.
Jesli rzeczywiście Messi dobieral skład, to wybrał źle.
Do Scaloniego nie można mieć pretensji , bo widać, ze mentalnie to go przerasta.
Argentyna jeszcze dyszy i sapie, ale jak długo?
Mourinho? Pewnie mu nie są w stanie zapłacić .
Liczę na cud, ale inna półkula mózgowa mowi, żebym se dał siana. CA nie dla Albicelestes.
5
@Colon co za czasy, wina kapitana nie trenera :) skład Messiego, co za bzdury
1
@Colon Remis z Katarem i do domu.
5
@Colon Ale głupoty gadasz xD
Trener jest ok bo go to mentalnie przerasta??!
Wina Messiego? On dobieral skład?
Poproś o etat w MD albo Bravo Sport XD
0
@tbas Zawsze jest to wina trenera , ale i piłkarzy. Napisałem tylko, ze nie mam pretensji do niego - Gostek płakał , ze moze ich trenować , rzucał teksty w stylu - oni juz wiedzą jak grać.
„Jeśli” to słowo klucz dla Ciebie.
Fakt jest taki, ze Argentyna zagrała dwa fatalne mecze.
Jest wiele czynników , które na to wpłynęły , a czasu mało by cos poprawić.
0
@Kamill10 A Ty nie czytasz ze zrozumieniem ;)
1
@Kamill10 @tbas
Chopoki - wytlumacze Wam jeszcze raz. Nie winie Messiego (napisalem JESLI, bo czlowiek szuka przczyn tego antyfutbolu). Messi jest glownym fatkorem dzieki, ktoremu ta repra znalazla sie tyle razy w finalach duzych imprez.
Nie ma sobie co jednak mydlic oczu, cos tu po prostu nie gra. Sampaoli byl bardziej zakochanym groupie Leo niz trenerem. Sacaloni do teraz tez nie pokazuje nic. Zawodnicy jak di Maria, Aguero, Tagliafico graja pod forma.
Argentyna jest w glebokim kryzysie - ale nawet to nieczego nie przekresla - bo ciagle sa w grze.