- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1647 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
73
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Dari0G
25
@Karol145 Wiesz co? Kiedy tak czytam Twoje wpisy, kiedy to rozpaczliwie usiłujesz wmówić... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1647 Culés
0
Pytanie do zwolenników Neymara, czy wy chcecie żeby Barca wymieniał go za kasę i Coutinho czy chcecie żeby on przyszedł i razem z Coutinho stanowił o sile lewej strony Barcy. (Coutinho w pomocy ma się rozumieć?
0
@MarcinVeB4 Cou za Neya.
0
@MarcinVeB4 ta druga opcja.
3
@MarcinVeB4 wymienić za Cou
0
@MarcinVeB4 Cou w pomocy? Nigdy. Jakby nie było Messiego, tylko skrzydłowy, który gra tak samo zajebiscie w defensywie, jak Ney, to ujdzie, a tak... Wole Dembele, Cou bye, Welcome Neymar.
0
@MarcinVeB4 zaraz dostaniesz spam ze Coutinho to nie pomocnik i ze na pewno chcesz odejścia Messieg
/edit
spóźniłem się
0
@MarcinVeB4 biorąc pod uwagę że opchnięcie Coutinho PSG to jest jedyna opcja na sprowadzeie Neymara to chyba pytanie retoryczne.
0
@MarcinVeB4 Jeśli już miałby wrócić to tylko z wymianą za Umtitiego (Cou i Dembele z przodu mogą coś wnieść, bo rotacje muszą być, a z obroną tragedii nie ma) i dopłatę do 100 mln.
1
@MarcinVeB4 Przecież wiadomo, że Ci co pluli 2 lata temu na Neymara i chcą teraz jego powrotu, to chorągiewki na wietrze. Nie będę wymieniał nicków, bo dostanę bana, ale takich osób jest dużo.
0
@daniel32778 Ja przyznaje, ze przez pewien czas miałem za zle, ale wybaczyłem mu i zrozumialem ile dla nas znaczyl.
0
@daniel32778 dokładnie, ja nigdy nie będę za nim, ha tfu
1
@Chwytliwy Nie chodzi o jakąś nienawiść, ale o sam fakt. Ktoś kto sika na nas kibiców i na klub, to nie powinien tu grać. Ja pamiętliwy nie jestem, ale pewnych rzeczy się nie zapomina. @Rewolucja123 I to jest przykład chorągiewki, ale nie będę w to wnikał. Masz swoje zdanie, a ja je szanuję, ale się z nim nie zgadzam. Wy myślicie, że przyjdzie Neymar i wygramy LM 3-4 razy z rzędu i że drastycznie nasza gra się zmieni na lepsze? Powodzenia. Neymar jest 14 letnim gówniarzem i zrozumiał swoje błędy? To jest 27 letni dorosły mężczyzna i nikt go za rękę nie będzie trzymał. Za błędy się płaci.
1
@daniel32778 a ja go gdzieś nienawidzę? Ja zwyczajnie go nie lubię i nie szanuje, jeśli wróci to będę go tylko tolerować