- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 759 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 759 Culés
3
Skauci w Barcelonie to w ogóle coś robią ? Real kupuje młodych pokroju Rodrygo, Viniciusa, a u nas mowa tylko o wszystkim dobrze znanym nazwiskach. Jeśli tak to wygląda, jeśli chodzi o skauting to chyba każdy ma szansę tam pracować.
4
@Kurkmen przecież my młodych z La Masii wprowadzamy do drużyny;D
1
@Kurkmen Złóż CV
1
@Kurkmen przecież o Vinciusa z nimi walczyliśmy, o Rodrygo chyba też. Z tego co wiem to nawet nasi skauci ich pierwsi zauważyli ale tutaj mogę się mylić.
6
@Kurkmen Arthur, Emerson, Wagué
3
@Kurkmen skauci wypatrzyli Neto i oferują za niego Cillessena :D Dobrze, że jest ktoś jeszcze w zarządzie kto choć trochę interesuje się piłką i powiedział stop! Przecież to istne jaja są, wałek za wałkiem przy tych transferach
2
@Kurkmen Dzień w dzień widzę twoje porównania do realu i spust kogo to oni niby kupili. Pomijam, że historia nic cię nie uczy no ale ileż można aż się niedobrze robi.
1
@Gaucho Arthur taki wałek, że wszyscy się śmieją. Z Arthurem na czele.
0
@MarioVeB! Nie spuszczam się tylko opisuje rzeczywistość. Mam takie prawo i jak się nie podoba to omiń post i tyle w temacie.
3
@Kurkmen Ma takie samo prawo skomentować jak ty opisywać tą rzeczywistość :)
1
@Kurkmen zakłamujesz rzeczywistość, a nie ją opisujesz
3
@Kurkmen Twoja rzeczywistość? Przecież ty manipulujesz. Gdzie w twoim komentarzu coś o Todibo, Wague, Arthur itd?
Ty dobierasz sobie rzeczy pod teze zapominając o rzeczach, które powodują, że jest ona niedorzeczne.
Przeczytaj co wypisujesz. Jaki to real Naj jakie to niby transfery robią, a przychodzi do meczu bach i życie to weryfikuje