- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1764 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1764 Culés
0
Czy słowo "pedofil" jest obraźliwe?
1
@Danny Gaucho Nie.
1
@Danny Gaucho Zależy czy nazywasz tak osobę, która faktycznie jest pedofilem :D
0
@Danny Gaucho nie, w ogóle, myślę, że każdy lubi być nazywany pedofilem
0
@joloskyy A jeśli bezpośrednio nikogo tak nie nazwałeś?
5
@Danny Gaucho A poczułeś się urażony?
0
@Danny Gaucho nie no coś Ty, ja to nawet bym zaliczył do komplementów
2
@Esteban_ @SeeleyBooth @KamQiX @joloskyy @Nano22 Hehehehehe. Wrzuciłem rano żart.
Czego nie ma na wsi, gdy zamkną pedofila?
Mszy.
Nie widzę tu nic obraźliwego, tylko prawdę.
1
@joloskyy Czyli złodziej, morderca, idiota to też są obraźliwe określenia?
0
@Danny Gaucho jeśli nazywasz kogoś w ten sposób kto jest niczemu winny to myślę, że tak. W przeciwnym wypadku jest to stwierdzenie stanu faktycznego i słownik dopuszcza takie wyrażenie.
1
@Danny Gaucho Oczywiście że tak
0
@shinthps No to przeczytaj to co napisałem wyżej :]
1
@Danny Gaucho Samo słowo "pedofil" nie jest obraźliwe, określa osobę, która obcowała z dziećmi. Natomiast, jeżeli chodzi o nazwanie kogoś kto taki czyn nie popełnił "pedofilem" jest obraźliwe, chyba że ktoś taki czyn popełnił i został skazany, wtedy to jest po prostu "nazwanie rzeczy po imieniu "
2
@Danny Gaucho To zależy. Ja jestem uczulony na to słowo. Jeśli pedofil jest nazywany pedofilem, to jest to normalne. Jeśli jednak ktoś kogoś tak nazywa w kłótni (nawet na żarty) to jest to moim zdaniem przegięcie.
0
@Danny Gaucho nie wiem, a jak myślisz pedofilu?
0
@Danny Gaucho A słowo "homofob"? :)
1
@Kondzix Choć, pokaże Ci kotki w piwnicy :]
0
@Danny Gaucho Chodź* oczywiście.
0
@Nano22 jeśli mówisz tak do kogoś kto nimi nie jest?
0
@joloskyy Jasne że tylko do tych którzy nimi są. Wtedy według mnie nie ma tam żadnej obrazy tylko po prostu nazwanie rzeczy po imieniu.