- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2191 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
29
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2191 Culés
23
Matko. Artur Barciś, czyli słynny "Tadziu Norek" za nieco ponad miesiąc skończy 63 lata. Jak ten czas leci. Masakra jakaś :O
4
@michal26 Tragedia. Dzieki inter-netom, jeszcze bardziej widac, jak czas nas nie rozpieszcza. Zobacz sobie chociazby fotki, nie wiem - z planu Ojca Chrzestnego, czy grupy Pearl Jam, ktorej czlonkowie jeszcze 25 lat temu to mlode choposzki - a jak wygladaja teraz...NIe mowiac o takich aktorach jak Kirk Douglas, czy Clint Eastwood. Jest nawet taki kanal na YT - how they have changed czy cos takiego - o aktorach.
My zabijamy czas, a on nas i zadne botoksy tego nie zmienia. Nieby kolej rzeczy, ale momentami ta swiadomosc jest mega przygnebiajaca.
Ciekawi mnie na przyklad kiedy Korwin sie sypnie tak na dobre, bo jak na swoj wiek - to sie swietnie trzyma, ale wiadomo, ze ten moment kiedys nadejdzie. Zreszta wiele publicznych osob sie wycofuje, coraz rzadziej mozna je zobaczyc, czasem sie komus ktos przypomni. Z bliskimi moze jest troche inaczej, bo widzimy je kazdego dnia i ten proces jest z nami.
Czyba zabrzmialem troche pesymistycznie.
0
@Colon Naprawdę najbardziej interesuje cię Korwin?
0
@Colon akurat dla mnie Clint Eastwood zawsze był stary;d jestem 91
0
@Gall Naprawde z tej wypowiedzi wyciagnales tylko Korwina?
Tak mi sie skojarzyl, bo jest bardzo witalnym czlowiekiem, spi po 3,4 godziny, masa energii.
0
@qbsonFCBarca No troche tak, ale teraz to juz naprawde dziadzius.
0
@Colon nom już w Gran Torino widziałem ale w Przemytniku (zdaje się, że taki tytuł to miało) to już mega dziadziuś, aż mi się go szkoda momentami robiło:d
0
@ColonTak bo piszesz o wyjątkowych indywiduach lub zespołach i nagle wyskakujesz że ciekawi cię jkm to mnie rozbawiło.
0
@Gall Mikke, to tez duza osobowosc.