- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1222 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1222 Culés
0
Drugi raz w życiu napiłem się Taterki. Pierwszy raz jakieś 6 lat temu i dzisiaj mam podobne odczucia :D Wypiłem pół butelki i mnie łeb rozbolał i niemiłosiernie mnie suszy :D Zawsze byłem pierwszy który mówił że piwo to piwo nie ma różnicy. Ale coś w Tatrze jest co sprawia, że jest dla mnie wyjątkowa xD Jacyś fani Taterki na LaRambli? xD
0
@Elosek
Witam, ja lubię Tatrę. Koledzy wola Łomżę czy inne królewskie a mi zawsze podchodził ten browarek mimo że wiem że nie ma najlepszych opinii
0
@Elosek Ja jakiś czas temu piłem taterke. Ogólnie to dobrze wchodzi, ale od kiedy nie ma promocji że można piwo wygrać wróciłem na Tyskie.
0
@Elosek Tyskie ponad wszystkie. No i Żywiec i parę innych też by się znalazło, ale tatry to nigdy nie mogłem zdzierżyć. Chociaż mogło się zmienić dawno nie piłem.
0
@Elosek Dog in The fog.To był niesamowity browar z niepowtarzalnym smakiem
1
@hefaj6 Też mnie to zastanawia. Wielu ludzi stawia Tatre na poziomie Harnasia, ale gorszego piwa od Harnasia to nie piłem, straszne siki.
0
@Criss18Barca Ja pije te piwa w których są kody pod kapslami. Do tej pory udało mi się wygrać telefon, 3 piłki i rower xD
2
@Elosek
Jakie to piwa? Ja jestem abstynentką, ale akurat potrzebuję telefonu xD Rower też by się przydał...
4
@Forza_Juve Dla dóbr materialnych poświęci się żeby zostać alkoholiczką. Szanuję ^^
0
@Elosek I tak nie ma nic gorszego od Harnasia. Piwa po chu**. A nie zbóju. Potem Żubr. ;d
0
@Danny Gaucho
Nie no bez przesady, telefon bym wzięła, a piwko ojcu oddała, ucieszyłby się xD
2
@Forza_Juve Taka córka to skarb *. *
1
@SeeleyBooth
Szkoda, że taki ojciec to nie skarb :')