- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1851 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arden
7
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1851 Culés
16
Czy tylko ja mam gdzieś tego całego De Ligta? I który klub wybierze
0
@l0Messini Ja ci powiem, że kilka tygodni temu to śledziłem to gdzie może się znaleźć cały czas, chciałem go u nas. Ale obecnie... To nie wiem czy to wina plotek czy samego de Ligta ale mam to gdzieś także +1 :D
0
@kempnou Mi od początku był obojętny a jego nazwisko nie wzbudza u mnie żadnych emocji. Może dlatego, że to obrońca
Komentarz usunięty
1
@l0Messini Obstawiam że nie tylko ty masz go gdzieś pewnie znajdzie się tu kilka osób ... tak mają ci co troszkę gorzej znają się na piłce albo ci którym żal dupę ściska że nie wybrał Barcelony :( Ale spoko nie potrzebujemy klasowych graczy mamy Messiego i możemy spokojnie otoczyć go młodymi z la Masii i Barcy B ... mokry sen 70% ludzi na tej stronie :)
0
@zenoowity "tak mają ci co troszkę gorzej znają się na piłce albo ci którym żal dupę ściska że nie wybrał Barcelony :(" Oho, zgaduję, że jesteś ekspertem który zna się na piłce lepiej niż wszyscy inni skoro wyciągasz takie wnioski. Przecież jak ktoś nie chce de Ligta to od razu na piłce się nie co nie?
0
@DonElPatron "Przecież jak ktoś nie chce de Ligta to od razu na piłce się nie co nie?"
Dokładnie tak jest :)
Tylko że on nigdzie nie napisał że go nie chce :)
"Czy tylko ja mam gdzieś tego całego De Ligta? I który klub wybierze"
"Mi od początku był obojętny a jego nazwisko nie wzbudza u mnie żadnych emocji."
Proszę nie dyskutować zemną jako że jestem "ekspertem który zna się na piłce lepiej niż wszyscy"
Pozdrawiam