- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1494 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1494 Culés
0
Macie swoje ulubione, najlepiej wymyslone samemu, triki ulatwiajace zycie, tzw. lifehacki?
@Chwytliwy @Danny Gaucho licze na kreatywne odp.
12
@Colon ściereczki z chloroformem, ułatwiają kontakty z kobietami.
0
@Colon piwo przed snem jak nie mogę zasnąć.
2
@Colon nie chodzę głodny do marketu na zakupy bo zawsze kupię więcej niż potrzebuje i mniej przez to się oszczędza $$$
1
@Colon szambo zalalo mi Podlasie
0
@Colon jak odwiedzam centra handlowe w dużych miastach to zawsze biorę żarcie ze zniżką pracowniczą
0
@salandrill2 NIgdy nie myslalem o tym, jak o lifehacku, ale w sumie. To jest dramat ile kupuje, gdy wchodze glodny.
0
@Colon jak przedłużasz umowę z operatorem sieci telefonu, czy tam telewizji i ogólnie abonamentów to gdy dzwonią z ofertą to zwlekaj i mów że masz korzystniejszą i przechodzisz do innej sieci. Wtedy dostaniesz o wiele atrakcyjniekszą ofertę niż normalny abonent
1
@Colon To ja może tak na czasie:D do czyszczenia rusztu z grilla używam folii aluminiowej :p to nie mój własny sposób ale może komuś się przyda:D
0
@ksobi Slyszalem, ze Rakitic tak robi. :)
1
@ksobi ja mam taką fajną mate do grilowania z aliexpres :-D
griluje sie na niej, później normalnie ją myjesz a gril czysty :-)
0
@Colon jeśli Masz twardy zarost i ciężko, boleśnie przychodzi Ci się ogolić to przed położeniem pianki umyj zarost szamponem tak jakbyś mył głowę. Golenie już nigdy nie będzie sprawiało Ci takiej udręki
0
@Colon on mi pokazał:D
0
@salandrill2 napisz jakąś książkę, pisiąt lajfhackow na pisiąt okazji czy coś (^_-)
0
@Colon Jak laska mi się nie podoba to piszę do kumpla by zadzwonił jako wujek i że mnie pilnie potrzebuje, bo np. dach na wsi zerwało. Piękne xDD
0
@Avada Kedavra no właśnie ja to widziałem kiedyś. Z czego to jest wykonane ? Nie jest szkodliwe ?
0
@Colon Jeśli nie masz durszlaka do odlania makaronu, to użyj w tym celu rakiety do tenisa.
0
@krzychu1526 Ja Cie dorwe! Moja mlodsza siostra opowiadala mi o jakims fajnym gostku, ktory byl nie tylko fajny, ale i rodzinny, bo gdy tylko wujek zadzwonil i potrzebowal pomocy, to on od razu do niego pojechal.
3
@Danny Gaucho Jeśli nie masz samochodu by dojechać do pracy wybierz helikopter.
0
@krzychu1526 Albo nie idź do pracy.